اطلاعیه

مقاله انگلیسی با ترجمه عدم اطمینان سیاست پولی و واکنش بازار به اخبار اقتصاد کلان

مقالات مرتبط با این موضوع

مقالات علوم اقتصادی

مقالات ترجمه شده مدیریت مالی

مقالات ترجمه شده بانکداری

مقالات ترجمه شده بازارهای مالی

مقالات ترجمه شده سیاست های پولی

مقالات ترجمه شده عدم اطمینان

مقالات ترجمه شده اقتصاد رفتاری

مقالات ترجمه شده واکنش بازار

مقالات سیاست های سازمانی

مقالات انگلیسی درباره فضای کسب و کار

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول: H262

سال نشر: ۲۰۱۸

نام ناشر (پایگاه داده): الزویر

نام مجله:Journal of Banking and Finance

نوع مقاله: علمی پژوهشی (Research articles)

تعداد صفحه انگلیسی: ۱۶ صفحه PDF

تعداد صفحه ی ترجمه فارسی : ۳۳ صفحه فایل WORD

قیمت فایل ترجمه شده: ۲۲۰۰۰ تومان 

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی حسابداری و اقتصاد ۲۰۱۸ :  عدم اطمینان سیاست پولی و واکنش بازار به اخبار اقتصاد کلان

عنوان انگلیسی:

Monetary policy uncertainty and the market reaction to macroeconomic news

چکیده فارسی:

ما بررسی می کنیم که آیا عدم اطمینان سیاست مالی بر واکنش اوراق بهادار، امنیت خزانه داری، بورس خارجی و بازارهای نفت خام ، و همچنین نرخ های بهره میان مدت برای اظهارنامه اقتصاد کلان امریکا تاثیر می گذارد یا نه . با استفاده از داده های آتی روزانه ، ما نشان می دهیم که با وجود عدم اطمینان سیاسی بالاتر ، پاسخ به اخبار اقتصاد کلان در بورس و بازارهای نفت خام تضعیف شده و در خزانه داری، نرخ بهره و بازارهای بورس خارجی تقویت می شود . در زمان هایی که عدم اطمینان سیاست پولی افزایش می یابد، اظهارنامه های اقتصاد کلان بر بازارهای نفت خام و مالی به میزان زیادی از طریق انتظارات سیاست مالی آتی تاثیر می گذارد .

۱. مقدمه

“، بازارهای مالی، مانند مشروب خورهای مست، جهان را وارونه می بینند. اخبار بد اقتصادی اگر به معنی اقدام بیشتر بانک مرکزی برای حمایت از رشد باشد، اخبار خوب است. خبر خوبی به معنی که بانک های مرکزی ممکن است ظرف پانچ  را پس بگیرند، خبر بد است. “

روزنامه فایننشال تایمز ، ۱۲ جولای ۲۰۱۳.

عدم قطعیت سیاست پولی مهم است؟  با توجه به گرینسپن  (۲۰۰۳)، رئیس هیئت مدیره سابق فدرال، “عدم قطعیت فقط یک ویژگی مهم در چشم انداز سیاست پولی نیست؛ این تعریف مشخصه این چشم انداز است. ” اگرچه گرینسپن به عدم اطمینانی که سیاستگذاران هنگام تصمیم گیری درمورد سیاست های پولی با آن مواجه می شدند، اشاره می کرد، اجرای این سیاست نیز می تواند نااطمینانی ایجاد کند. در این زمینه، ارتباطات روشن تصمیمات بانک مرکزی و اهداف آینده اهمیت دارد، به ویژه هنگامی که نرخ بهره کوتاه مدت نزدیک به صفر باشد و ابزارهای سنتی سیاست ناکارآمد می شوند.

صرف نظر از اینکه ارتباطات بانک مرکزی چقدر واضح و کارآمد است، همیشه میزانی از عدم اطمینان مسیر آینده سیاست پولی را احاطه کرده است. به این معنا که، تعهد به برنامه های خود میتواند برای یک بانک مرکزی دشوار باشد، زیرا تحولات غیرمنتظره اقتصاد کلان ممکن است برای یک موضع سیاسی متفاوت باشد. در این راستا، راهنمایی رو به جلو باید درک شود تا بر اساس داده های اقتصادی ورودی باشد (سیکلوس ، ۲۰۱۷). در ایالات متحده، فدرال رزرو  (بانک مرکزی ایالات متحده) سیاست پولی را به شرایط اقتصادی پیوند می دهد، که عدم اطمینان را برای بازارها به ارمغان می آورد (برای مثال، وو، ۲۰۱۴).

Abstract

We examine whether monetary policy uncertainty influences the reaction of the equity, Treasury security, foreign exchange and crude oil markets, as well as medium-term interest rates, to U.S. macroeconomic announcements. Using intraday futures data, we show that in the presence of higher policy uncertainty the response to macroeconomic news weakens in the stock and crude oil markets and strengthens in the Treasury, interest rate and foreign exchange markets. In times of elevated monetary policy uncertainty, macroeconomic announcements impact the financial and crude oil markets to a large extent through expectations of future monetary policy.