اطلاعیه

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

۱- تمامی فایل ها و مطالب موجود بر روی سایت، جنبه ی  آموزشی و کمک آموزشی داشته – از خریداران محترم تقاضا می شود از کپی برداری و ارائه به عنوان پروژه درسی جدا خودداری نمایند. مسئولیت و عواقب سوء استفاده از مطالب و مقالات وب سایت بر عهده ی خریدار می باشد.

۲- پارس پروژه صرفا به ارائه خدماتی که در جریان تهیه آثار پژوهشی- علمی و هنری انجام آنها توسط اشخاص ثالث متعارف است از قبیل خدمات‌ آزمایشگاهی، تایپ، کمک به گردآوری داده‌ها، ترجمه، تکثیر و ویراستاری اثر می پردازد.

۳- حق نشر ، چاپ و تکثیر تمامی مقالات ترجمه شده مندرج در وب سایت متعلق به پارس پروژه و پارس ترجمه می باشد.

۴-با توجه به اعمال تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی برای سفارشات ترجمه ،حق نشر این مقالات متعلق به پارس پروژه می باشد این سفارشات پس از انجام و تحویل به مشتری، بر روی سایت درج خواهد شد، در صورتی که تمایلی برای درج مقاله بر روی وب سایت ندارید هنگام سفارش ترجمه در بخش توضیحات عدم تمایل خود را عنوان نمایید.

۵ -تمامی مقالات و مطالب آموزشی وب سایت طبق فهرست مطالب  مندرج  در صفحه ی مرتبط محصول، خدمت خریدار ارسال می گردد. قبل از خرید با دقت فهرست مطالب را بررسی نمایید

۶- در صورت مغایرت محتوای محصول خریداری شده  با فهرست مطالب مندرج در سایت ، پارس پروژه موظف است نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید. در غیر این صورت مبلغ پرداختی به خریدار عودت داده خواهد شد.

۷-در مورد مقالات ترجمه شده لازم به ذکر است که لیست منابع انتهای مقالات ترجمه نمی شوند