پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R12- مقاله ترجمه شده 2015 : یادگیری مادام العمر: کتابخانه زندان به عنوان پلی برای فعالیت

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R12

قیمت فایل ترجمه شده: 13000   تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  5

سال نشر: 2015

تعداد صفحه ترجمه فارسی: 8  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  یادگیری مادام العمر: کتابخانه زندان به عنوان پلی برای فعالیت

عنوان انگلیسی:

Life Long Learning: The Prison Library As A Bridge To Participation

چکیده فارسی:

زندانی ها در بلژیک در طول دوره زندان خود این حق را دارند که به فعالیت های فرهنگی اجتماعی دسترسی داشته باشند (مثال، کتابخانه، فعالیت های ورزشی، آموزشی، آموزش حرفه ای، فعالیت های فرهنگی و مراقبت های سلامت ذهنی و غیره). بر اساس داده های بررسی موجود (تعداد: 486)، این مقاله میزان حضور در این فعالیت ها و خدمات گوناگون را مورد بررسی قرار می دهد. یافته ها نشان می دهد که 92% زندانی ها حداقل در یک فعالیت شرکت داشتند، که در بین آنها کتابخانه بیشترین میزان حضور را به خود اختصاص داد (85.5%). 40.5% افراد در فعالیت های ورزشی شرکت کردند، 38.8 % در فعالیت های آموزش حرفه ای شرکت داشتند، 29% دوره های آموزشی را دنبال کردند، 18% در خدمات سلامتی ذهنی حضور یافتند و 10.1% دوره آموزشی اجتماعی فرهنگی را دنبال کردند. علاوه بر این، بیشتر از 58% در چندین برنامه حضور داشتند. نتایج نشان داد که کتابخانه می تواند به عنوان پلی برای شرکت در دیگر فعالیت های آموزشی مادام العمر در نظر گرفته شود.

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com