پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R38- مقاله ترجمه شده 2014 : نظریه دو-فرآیندی چهره پردازی: اصلاحات بر اساس دو دهه داده های مربوط به نوزادان و بزرگسالان

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R38

قیمت فایل ترجمه شده:  17000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  11

سال نشر: 2014

تعداد صفحه ترجمه فارسی: 29   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  نظریه دو-فرآیندی چهره پردازی: اصلاحات بر اساس دو دهه داده های مربوط به نوزادان و بزرگسالان

عنوان انگلیسی:

Review The two-process theory of face processing: Modifications based on two decades of data from infants and adults

چکیده فارسی:

جانسون و مورتون (1991. رشد زیست شناسی و شناختی: مورد تشخیص چهره. بلاکول، آکسفورد) کار گابریل هورن بر روی مدل نقشپذیری فرزندی را برای الهام بخشیدن به یک نظریه دو-فرآیندیتوسعه چهره پردازی در انسان استفاده نمودند. در این مقاله ما شواهد جمع شده در بیش از دو دهه گذشته از نوزادان و بزرگسالان و از دیگر پستانداران (پریمات ها) را بررسی می کنیم، که این مدل دو-فرآیندی را تحت تاثیر قرار می دهند. در حالی که کار با نوزادان و اطفال به طور گسترده با پیش بینی های مدل سازگار بوده است، اصلاحات و سوالات بیشتری مطرح شده است. ما در خصوص بزرگسالان، شواهد اخیر در مورد گسترش مدل برای تشخیص تماس چشمی، و برای چهره پردازی زیرقشری را بحث می کنیم، و تصویربرداری عملکردی و مطالعات بیمار را بررسی می کنیم. ما با بحث درباره  هشدارهای مشخص و جهت گیری های (دستورالعمل های) بعدی تحقیقات مربوط به این زمینه، نتیجه  گیری می کنیم.

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com