پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R30- مقاله ترجمه شده 2009 : خودکارآمدی خلاق: یک مطالعه‌ی مداخله‌ای

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R30

قیمت فایل ترجمه شده:  13000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  9

سال نشر: 2009

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  18  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  خودکارآمدی خلاق: یک مطالعه‌ی مداخله‌ای

عنوان انگلیسی:

Creative self-efficacy: An intervention study

چکیده فارسی:

این مطالعه تاثیر آموزش خلاقیت بر خودکارآمدی خلاق را مورد بررسی قرار داد. ما بر مبنای نظریه‌ی شناختی اجتماعیT یک دوره‌ی آموزش خلاقیت را برگزار نمودیم. این دوره به دو شکل اجرا شد: یک دوره‌ی پنج روزه و یک دوره‌ی فشرده‌ی یک روزه. نمونه‌ی آماری شامل دانش‌آموزان و کارکنان شهرداری (دوره‌ی پنج روزه) و معلمان آموزش استثنایی (دوره‌ی یک روزه) بود. دانشجویان دوره‌ی ریاضیات و آمار گروه کنترل را تشکیل می‌دادند. ما خودکارآمدی را قبل و بعد از مداخله محاسبه کردیم و خودکارآمدی هر دو دوره‌ی پنج روزه و یک روزه به صورت معناداری بهبود یافت درحالیکه هیچ تغییری در خودکارآمدی خلاق گروه کنترل مشاهده نشد. سطح خودکارآمدی، هم در دانشجویان و هم در کارکنان شهرداری، به طور معناداری افزایش پیدا کرد. تحلیل‌های پیگیر دو ماه پس از تکمیل دوره‌ی پنج روزه هیچ‌گونه کاهشی را در خودکارآمدی خلاق‌ نشان نداد.

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com