پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

M319- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی 2012: ارتباط، قرارداد و موفقیت برون سپاری فناوری اطلاعات : شواهدی از دو مطالعه موردی توصیفی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M319

قیمت فایل ترجمه شده:    14000تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:11

سال نشر: 2012

تعداد صفحه ترجمه فارسی:      35   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده ارتباط، قرارداد و موفقیت برون سپاری فناوری اطلاعات : شواهدی از دو مطالعه موردی توصیفی

 

عنوان انگلیسی:

Relationship, contract and IT outsourcing success: Evidence from two descriptive case studies

 

 

چکیده فارسی:

علی رغم افزایش مستمر در فعالیت های برون سپاری فناوری اطلاعات در طیف جهانی، درصد قابل توجهی از معاملات برون سپاری به عنوان معاملاتی ناموفق بخاطر برخی مسائل جدی مدنظر گرفته می شوند. در چین که روش های برون سپاری فناوری اطلاعات هنوز هم در مراحل آغازین خود است، این موقعیت از اهمیت و جدیت بیشتری برخوردار است. در مورد چگونگی انجام مذاکرات مناسب برای قراردادها و چگونگی گسترش این روابط، دستورالعمل های سیستماتیکی وجود ندارد. در نتیجه یک روش پدید آمده از این بررسی، موارد قرارداد یا ارتباطی را در برون سپاری موفق فناوری اطلاعات کشف کرده است. با این حال، تلاش های محدودی در جهت بررسی اثرات ارتباط و قراردداد بر این موفقیت با یک نگاه یکپارچه انجام شده است. پژوهش حاضر به گسترش یک چارچوب تحقیقی استوار بر نظریه هایی در زمینه های اقتصادی و مدیریت و بازاریابی به منظور بررسی اثرات ارتباطی و قراردادی در این موفقیت می پردازد. برای حمایت از این قضیه، شواهدی از دو مطالعه موردی توصیفی انجام شده در هنگ کنگ و قاره چین جمع آوری شد. بررسی این مورد ها دلالت بر ابعاد قرارداد و ارتباط دارند. آنچه بیشتر اهمیت دارد این است که موفقیت برون سپاری فناوری اطلاعات عمدتاً از منافع فناوری نسبت به منافع استراتژیکی و یا اقتصادی مبادله یابی شده اند که شرکت های مشتری می توانستند از ارتباط برون سپاری فناوری اطلاعات بدست آورند. یک سهم قابل توجهی از این مطالعه در جهت نظریه سازی، نگرش به پدیده برون سپاری فناوری اطلاعات با یک مرور متوازن و بررسی های دقیق نظریه می باشد. برای دست اندر کاران، این تحقیق می تواند کمکی در رفع هر گونه شبه و تردیدی برای مدیران نسبت به بکارگیری همزمان ارتباط و قرارداد به عنوان یک مکانیسم دولتی در مدیریت معادلات برون سپاری فناوری اطلاعات باشد.

کلمات کلیدی : ارتباط، قرارداد، برون سپاری فناوری اطلاعات

 ترجمه بخش 7 مقاله

7. نتیجه گیری

با استفاده از روش توصیفی مورد مطالعه، این تحقیقات در تلاش برای پر کردن شکاف در مقالات تحقیقات برون سپاری فناوری اطلاعات هستند که نظریه هایی را از زمینه های اقتصاد، سیستم های اطلاعاتی، بازاریابی و مدیریت به زمینه برون سپاری IT به ارمغان می آورد و به بررسی اثرات دو بعد به ظاهر مخالف و یا مکانیسم های حکومت در موفقیت برون سپاری IT می پردازد. در این میان تعداد کمی از مطالعات هستند که به کشف ابعاد رابطه، قرارداد، و موفقیت برون سپاری IT و روابط بین آنها میپردازد. چارچوب پیشنهادی متشکل از سازه های ذکر شده در بالا است که از طریق دو مطالعات موردی توصیفی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان می دهد که قرارداد بنای مهمی از رابطه است، و هم رابطه و هم ابعاد قرارداد تاثیر مثبتی بر موفقیت برون سپاری دارند. ما امیدواریم که این مطالعه بتواند به عنوان یک سنگ بنایی برای تحقیق بیشتر در این زمینه مهم و جالب ارائه شود.

 

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com