پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

M290- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه 2012: آموزش صنعتی : مطالعه ای بر اثربخشی آن در میان دانشجویان دوره کارشناسی دانشکده مطالعات اسلامی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M290

قیمت فایل ترجمه شده: 12000   تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:8

سال نشر: 2012

تعداد صفحه ترجمه فارسی:     13    صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده آموزش صنعتی : مطالعه ای بر اثربخشی آن در میان دانشجویان دوره کارشناسی دانشکده مطالعات اسلامی

 

عنوان انگلیسی:

Industrial Training: a Survey on its Effectiveness Among Undergraduates from the Faculty of the Islamic Studies

چکیده فارسی:

آموزش صنعتی یا (IT) یکی از دروس اجباری برای دانش آموزان دانشکده مطالعات اسلامی است. هدف از برگزاری این دوره، بهبود کیفیت فارغ التحصیلان با رویارویی آنها با جهان واقعی که در آن مشغول به کار هستند، می باشد. پس از چند سال از اجرای آن، دوره ها به منظور ایجاد تلنگری برای بهبود بیشتر نیاز به بررسی دارند، زیرا اثبات شده که دارای تأثیر زیادی هستند. این پژوهش با هدف تعیین اثربخشی برنامه های آموزش صنعتی در میان دانشجویان دانشکده مطالعات اسلامی (FIS) دانشگاه Kebangsaan مالزی (UKM) و همچنین به منظور درک اهمیت اساسی مفهوم آموزش صنعتی انجام گردید. برای این منظور 110 پرسشنامه به دانش جویان سال سوم از بخش های مختلف در FIS توزیع گردید. گروه منتخب از دانشجویان متشکل از افرادی بود که دوره آموزش صنعتی خود را در پایان ترم چهارم مطالعات به پایان رسانده بودند. تحقیقات توسط یک سری مصاحبات با تعدادی از سهامداران و مرجع جامعی از کاوشها در کتابخانه برای جمع آوری مواد حمایتی از مفهوم و اساس فلسفی آموزش صنعتی پشتیبانی می شود. اطلاعات جمع آوری شده از پرسشنامه ها از طریق بسته آماری برای علوم اجتماعی (SPSS) مورد بررسی قرار گرفت. یافته های پژوهشی نشان می دهد که آموزش صنعتی، اثر بسیار مثبتی در دوباره شکل گیری نگرش دانش آموزان از FIS دارد. پیشنهادات توسط دانش آموزانی که در این نظرسنجی شرکت کردند، ارائه شده و همچنین برای بهبود اجرای آموزش صنعتی مورد توجه قرار گرفتند. پیشنهادات قطعاً در به حداقل رساندن مشکلات آتی مربوط به آموزش صنعتی کمک خواهد کرد.

 ترجمه بخش 5 مقاله 

5. نتیجه گیری

در مجموع تحقیقات انجام شده نشان دهنده سطح درک آموزش صنعتی در دانشکده مطالعات اسلامی است. هدف این برنامه پرورش دانش جویانی است که قادر به استفاده از دانش خود هستند که در رشته های مختلف علمی در موقعیت در زندگی کاری واقعی بدست آوردند پس از اینکه دانشگاه را ترک کرده اند. با مواجه کردن اولیه دانش آموزان با وضعیت کاری بهتر قادر خواهند بود که با چالش های حاصل از بازار کار رقابتی که بزودی با آن روبرو میشوند مواجه شوند. اجرای آموزش صنعتی که جنبه های مختلفی از توسعه و ارتقاء فردی را پوشش میدهد و بسیار رضایت بخش به نظر می رسد. دوره سه ماهه وابستگی به اندازه کافی برای توانمند سازی دانش آموزان در قرار گیری د رمعرض موقعیت کاری کافی و طولانی است. دوره جایگزینی که در طول تعطیلات ترم رخ میدهد بار سنگینی بر روی بخشی از دانش آموزان قرار نمیدهد. پاسخ دهندگان کاملا از انتخاب ماموریت های ساخته شده توسط دبیرخانه آموزش صنعتی راضی بودند زیرا بسیار مربوط به رشته شان از حیطه مطالعاتی بودند. این رویارویی همچنین افزایش سطح حرفه ای فارغ التحصیل را تازمان ورود آنها به بازار کار در پی دارد. در دسترس بودن سیستم اطلاعاتی دانشجو برای آموزش صنعتی نیز تا حد زیادی به مدیریت آنلاین آموزش صنعتی کمک می کند در حالی که سطح نظارت توسط کارکنان UKM رضایت بخش بود. با این حال، مناطق دیگری وجود دارد که باید دوباره مورد بررسی قرار گیرد، مانند افزایش در مدت زمان رویارویی آموزش صنعتی و فراوانی حیطه نظارت. این ها مقادیر افزوده ای هستند که می توانند کمک به معنی دار کردن برنامه های آموزش صنعتی هم برای دانش جویان و هم برای کارفرمایان بالقوه باشد، اما این موارد بشدت وابسته به در دسترس بودن منابع مالی و عوامل دیگر است. تا کنون برنامه های آموزش صنعتی موفقیت آمیز بوده است. با این حال، در صورتی که این مقادیر افزوده بتوانند در روشهای آموزش صنعتی آینده گنجانیده شوند، دانشجویان فارغ التحصیل برای دستیابی به منافع بیشتر در شرایط رشد فردی و ارتقاء شغلی باید آنرا بکار گیرند. 

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com