اطلاعیه

مقاله ترجمه شده تعهدات اختیاری مدیران   برای تسهیل در محدودیت‌های مالی : تعهدات‌اختیاری قبل از سرمایه‌گذاری

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول: h162

قیمت فایل ترجمه شده ۱۸۵۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی: ۲۷

سال نشر:  ۲۰۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۲۴  صفحه  WORD

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده آیا می‌توانند مدیران از تعهدات اختیاری  برای تسهیل در محدودیت‌های مالی استفاده کنند؟  مدارک و شواهد موارد تعهدات‌اختیاری قبل از سرمایه‌گذاری

عنوان انگلیسی:

Can Managers Use Discretionary Accruals to Ease Financial Constraints? Evidence from Discretionary Accruals Prior to Investment

چکیده فارسی:

باتوجه به نوشته‌ها در زمینه تعهدات اختیاری، چگونگی استفاده از تاثیرات تعهدات اختیاری‌تاثیرگذار بر تصمیم‌گیری‌های مالی شرکت‌ها به خوبی درک‌نمی‌شود. فرض‌می‌کنیم که شرکت‌های‌محدود ازنظرمالی که دارای پروژه‌های‌ارزشمند هستند، می‌تواند از تعهدات اختیاری برای اعتبار علائم چشم‌انداز مثبت استفاده‌کند، و این کار افزایش سرمایه را در سرمایه‌گذاری موجب‌می‌شود. یک هیئت گسترده از شرکت را در طول سال‌های ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۹ امتحان‌کردیم و دریافتیم که یک شرکت‌محدود ازنظرمالی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوب به‌طور قابل‌توجهی نسبت به همتایان بدون‌محدودیت‌خود برای سرمایه‌گذاری دارای تعهدات‌اختیاری بسیار بیشتر از قبل است. شرکت‌های محدود با اقلام‌تعهدی بالا دارای بازده اعلام درآمد بالاتری نسبت به شرکت‌ها با تعهدات محدودشده است، حقوق صاحبان سهام و تامین‌مالی بیشتری بدست می‌آورند، و در پروژه‌هایی درراستای بهبود عملکرد، سرمایه‌گذاری‌می‌کند. این نتایج شواهد پشتیبانی‌کننده‌ای را ارائه‌می‌دهد که در آن استفاده از اقلام‌تعهدات‌اختیاری می‌تواند به شرکت‌های محدود با پروژه‌های ارزشمند کمک‌کند که محدودیت‌ها و افزایش ارزش‌های شرکت را تسهیل‌کند.

کلمات‌کلیدی : محدودیت‌های مالی، اقلام‌تعهدات‌اختیاری، سرمایه‌گذاری، علامت‌گذاری، ارزش‌گذاری، تامین مالی خارجی

مقدمه

با توجه به نوشته‌هایی برروی تعهدات‌اختیاری و مدیریت‌درآمد، تحلیلات کمی برروی اینکه چگونه تعهدات‌اختیاری تصمیمات‌مالی شرکت را تحت‌تاثیر قرارمی‌دهد، صورت‌گرفته است. فرض می‌کنیم و تست می‌کنیم که آیا گزارش اقلام‌تعهدی استراتژیک‌شرکت (اقلام تعهدی‌اختیاری) می‌تواند محدودیت‌های مالی را با اشاره‌به چشم‌اندازمثبت‌بازار سهولت‌بخشد، و به‌طوربالقوه به محدودیت‌های‌بودجه شرکت در سرمایه‌گذاری‌های باارزش کمک‌کند. ما مقاله خود را از بسیاری از نوشته‌های در خط‌نظرات مدیریت درآمد Healy and Wahlen’s 1999, 369))  متمایز می‌کنیم : ” تصمیم‌گیری به استفاده از بررسی‌های حسابداری می‌تواند برای کاربرانی که به تعریفات مدیریت‌درآمد توجهی ندارند، آموزنده‌تر باشد” به این دلیل، ما از اصطلاح “اقلام‌تعهدات‌‌اختیاری” از طریق این مقاله برای انعکاس تصمیمات برای بهبود اطلاعات نسبت به تلاش برای مبهم‌سازی فعالیت‌های شرکت، به اندازه‌ای که نوشته‌های مدیریت درآمد پیشنهادمی‌کنند، استفاده‌می‌کنیم.

فرض‌می‌کنیم که اگر شرکت دارای محدودیت مالی باشد اما دارای پروژه‌های ارزشمند نیز باشد، سپس شرکت می‌تواند از اقلام‌تعهدات‌اختیاری برای اشاره‌به‌چشم‌انداز مثبت شرکت استفاده‌کند و  ارزش‌سهام‌اش را  در کوتاه‌مدت بالا ببرد. بنابراین، این اشاره شرکت‌ها را قادرمی‌سازد که سرمایه‌گذاری را برای بودجه پروژه افزایش‌دهند. اگرچه این اشارات به چشم‌انداز مثبت هزینه‌بر هستند، نکاتی که لازم است برای این مسئله اعتبارسنجی شوند، شرکت را قادر می‌سازد سرمایه را برای سرمایه‌گذاری کارآمد افزایش‌دهد. در این مورد، بیان‌می‌کنیم که استراتژی استفاده‌کننده از اقلام‌تعهدات‌اختیاری  بابهبود اطلاعات سرمایه‌گذاری و بیشینه‌سازی‌ارزش سازگار است. یک فرضیه جایگزین این است که شرکت‌های محدودشده از فرصت‌های اقلام‌تعهدات‌اختیاری برای سرمایه‌گذاری بیشتر استفاده‌می‌کنند.

ABSTRACT

Despite a large literature on discretionary accruals, how the use of discretionary accruals impacts corporate financial decisions is not well understood. We hypothesize that a financially constrained firm with valuable projects can use discretionary accruals to credibly signal positive prospects, enabling it to raise capital to make the investments. We examine a large panel of firms during 1987 to 2009 and find that financially constrained firms with good investment opportunities have significantly higher discretionary accruals prior to investment compared to their unconstrained counterparts. Constrained high-accrual firms have higher earnings-announcement returns than constrained low-accrual firms, obtain more equity and debt financing, and invest in projects that appear to improve performance. These results provide supporting evidence that the use of discretionary accruals can help constrained firms with valuable projects ease those constraints and increase firm value.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.