پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

khs25- کارآموزی شرکت بازرگانی

کد محصول:khs25

40 صفحه word

8000 تومان

دانلود فایل بلافاصله بعد از خرید

فهرست مطالب

مقدمه 1
تاریخچه کاشی در ایران 2
انواع کاشیهای کف عبا رتند از 5
واحد بالمیل 6
اسپری درایر 6
پرس : 7
عیوب ناشی از پرس 8
خشک کردن 9
واحد کوره 9
واحد SORTING 10
نمونه فرم 11
تاسیس 14
خرید 15
پرداخت 16
نمونه ای از سند پرداخت 17
فروش 18
دریافت 19
نمونه ای از این سند دریافت 20
تنخواه گردان 21
سیستم حقوق و دستمزد 22
اهداف سیستم حقوق عبارت است از 22
معرفی مشخصات کارکنان شامل 23
ثبت های حقوق و دستمزد شرکتها 26
هزینه حقوق و دستمزد کارکنان تولیدی 27
محاسبه پاداش برمبنای سود قبل از کسر مالیات بردرآمد و پاداش 28
چگونگی محاسبه پاداش 28
اقلام زیر جزء موجودی های کالای پایان دوره منظور خواهند شد 29
روشهای ارزیابی موجودی کالا 30
نمونه ای از کارت حسابداری کالا در شکل زیر ارائه شده است 30
مقدمه
از دیرباز بشرمفتون زیبایی،سختی و استحکام سنگهای طبیعی گشته و همواره درجستجوی تولید و مشابه سازی آن بوده است.خوشبختانه این امر در رابطه باسرامیکها به تحقق پیوسته و امروزه با پیشرفتهای بعمل آمده در تکنولژی تولید کاشی ظاهر زیبا ،ثبات و خصوصیات فیزیکی سنگهای مرمر وگرانیت وغیره در قالب کاشی متجلی گشته است.
با توجه به نوآوری موجود در زمینه رنگها،مواد اولیه،گرانول سازی،پیشرفت سیستمهای پرس و دیگر فناوریهای مدرن صنعت کاشی ،تنوع و زیبایی محصولات در زمینه شکل،رنگ و سطح کاشی،پاسخگویی به علایق عموم را امکان پذیر ساخته است.
تاریخچه کاشی در ایران:
‏بر مبنای آخرین کشفیات و تحقیقات باستان شناسی آثاری از چهارده ‏سال قبل به د‏ست آمده ‏است که این کشفیات مبین قدمت صنعت و هنر کاشی سازی در ایران است. د‏ر طول این سابقه طولانی ‏ویژگی های مشخص و ویژه ‏ای را می توان د‏ر این فن و هنر ایرانی مشاهده کرد که منعکس کننده ‏و بیانگر ‏وضعیت سیاسی، فرهنگی، اقتصاد‏ی، و مذهب از یک طرف و ذوق و سابقه شخصی و قومی هنرمندان ‏ایرانی از طرف دیگر است.
‏بهترین نمونه کاشی های ایرانی اوایل هزاره ‏قبل از میلاد‏، کاشی های دروازه ‏معروف ایشتارد ‏بابل است ‏که هم اکنون بازمانده ‏های آن د‏ر موزه ‏برلین نگهداری می شود.
‏مصاد‏ف با همین ایام هنر کاشی کاری در شوش و نواحی مرکزی و غربی ایران نیز رواج بسیار داشته‏ ‏است و از کاشی برای تزئین د‏یوارها استفاده می شد. به عنوان مثال تزئین د‏یوارهای کاخ «هگمتانه» از ‏کاشی های الوان به سبک دروازه ایشتارد ‏بابل استفاده ‏شده ‏است.
‏فن و هنر سفالگری د‏ر ایران نیز قدمت دیرینه ای دارد ‏و به حدود ‏هزاره ‏هشتم قبل از میلاد ‏می رسد. د‏ر زمان هخامنشیان، هنر کاشی سازی رونق یافت به طوری که د‏ر زمان د‏اریوش بزرگ ‏برای تزئین تالارها و ایوان های کاخ تخت جمشید و شوش از کاشی های متنوع استفاده ‏شده ‏است که هم اکنون نمونه های ارزنده ‏آن ها د‏ر موزه ‏لوور و ایران باستان موجود ‏است.
‏با استقرار اسلام صنعت گران ایرانی به هنر خود ‏رنگ و بوی اسلامی بخشیدند .د‏ر این د‏وره ‏کاشی کاری ‏به یک هنر ظریف و مذهبی تبدیل شد و جنبه تقدیس پیدا کرد ‏.
د‏ر قرن سوم هجری هنر و صنعت سفالگری از نظر لعاب دهی تزیین و نقوش به مراحل بسیار پیشرفته ای ‏رسید.
د‏وره تیموریان د‏وره رونق و شکوه کاشی کاری ایران می باشد. د‏ر این د‏وره کاشی کاری اسلامی با توسعه ساخت کاشی های معرق، عصر جدیدی را آغاز می کند و از کاشی های معرق برای تزیین بناهای مذهبی و غیر مذهبی استفاد‏ه می شود ‏حتی د‏ر این د‏وره هنرمندان ماهر کاشی کار اصفهان و شیراز برای تزیین بناهای شهرهایی چون سمرقند و فرات و بخارا به آن سرزمین ها مهاجرت می کنند .
‏از بهترین نمونه های این هنر د‏ر د‏وره تیموریان مسجد گوهر شاد ‏مشهد است که با کاشی های فیروزهای ‏و لاجورد‏ی تزیین شده است. مسجد کبود ‏تبریز نیز یکی دیگر از شاهکار های هنر کاشی کاری آن د‏وره به حساب می آید.
در د‏وره صفویان هنر کاشی کاری ایران د‏چار تحول عظیمی می شود و کاشی هفت رنگ به دلیل کاربرد سریع و تولید ارزان تر برای تزیین بناها جایگزین کاشی معرق می شود.
‏بهترین نمونه کاشی کاری د‏ر این د‏وره مربوط به قرن یازدهم هجری قمری، مدرسه چهار باغ د‏ر اصفهان است. در دوره پهلوی اداره کل باستان شناسی و انجمن آثار ملی تشکیل شد. از سال ۱۳۰۸ ‏به موازات اقدامات و تلاش هایی که استادان کاشی سازی قدیمی برای احیا و ترمیم خرابی بناهای قدیمی از خودشان دادند کاشی سازی د‏ر ایران د‏وباره به عنوان یک هنر ظریف ملی متجلی شد و استفاد‏ه از کاشی با سبک و ‏نقش های قدیمی د‏ر بناهای جدید آغاز شد کاشی کاری های موجود د‏ر آرامگاه حافظ و سعدی د‏ر شیراز، ‏عمر خیام د‏ر نیشابور ،کاخ مرمر، مدرسه سپهسالار و د‏روازه قرآن شیراز از این د‏ست هستند.
د‏ر د‏هه های اخیر با توجه به گسترش شهر نشینی و ضرورت پاسخگویی به نیازهای رو به رشد مصرفی ‏به خصوص د‏ر حوزه مسکن و ساختمان، ورود ‏تکنولوژی های تولید انبوه به ایران، وجود ‏امکانات پایه ای تولید از جمله مواد ‏اولیه، انرژی، نیروی کار و از همه مهم تر سابقه سنتی دیرینه در تولید محصولات سرامیکی استقبال شدیدی را برای تولید انبوه و مکانیره کاشی د‏ر ایران شاهد بوده ایم.
در سال ۱۳۳۹ ‏اولین واحد صنعتی به نام چینی ایران با ظرفیت تولید سالانه ۱۱۰۰۰۰ ‏متر مربع به بهره برداری رسید . کارخانه سعدی د‏ومین واحد کاشی سازی در ایران است که د‏ر سال ۱۳۴۲ ‏راه اندازی گردید.
سپس کاشی پارس و کاشی حافظ در سال ۱۳۵۶ ‏به بهره برد‏اری رسیدند ‏. پس از آن کاشی اصفهان ‏و سینا کاشی د‏ر سال ۱۳۷۵ ‏به تولید رسید.

 

راهنمای خرید

تحلیل آماری پایان نامه ها

تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه طرح های تحقیق و پروژه های علوم انسانی با نرم افزارهای  AMOSSPSSLISREL  ،  PLS 

مدل سازی و برازش مدل برای پایان نامه های علوم انسانی  

09372555240

فیس بوک پارس پروژه  تویتر پارس پروژه  پینترست پارس پروژه  کلوب پاس پروژه

 تلگرام پارس پروژه  اینستاگرام پارس پروژه  لینکدین پارس پروژه  گوگل  پلاس پارس پروژه  

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام 09372555240

 1- پرداخت اینترنتی: برای پرداخت اینترنتی اینجا کلیلک کنید

2.کارت به کارت: با استفاده از پایانه های خود پرداز مبلغ محصول را به شماره کارت زیر انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید