پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

hs4-پروژه مالی شرکت غله و خدمات بازرگانی

 پروژه مالی ، پروژه حسابداری و تحقیق حسابداری در رابطه با  شرکت غله و خدمات بازرگانی

کد محصول hs4

فایل وورد

94 صفحه

13000 تومان

دانلود فایل بلافاصله بعد از خرید

فهرست مطالب

فصل اول 
مقدمه 
تاریخچة شرکت
موضوع شرکت
نمودار سازمانی مجتمع
اساسنامه شرکت
سرمایه شرکت 
بخش های مختلف اداره غله و سیلو 
نحوه ذخیره کردن گندم

فصل دوم
وظایف مدیر عامل
وظایف حسابداری

فصل سوم 
تعریف فن دفتر داری
ثبت فعالیتهای مالی در دفاتر
انواع گروه حساب ها

فصل چهارم 
حسابهای بودجه جاری
پرداختهای انتفاعی 
سند حسابداری
کنترل داخلی 
تنخواه گردان پرداخت
 صورت مغایرت بانکی

فصل پنجم 
خرید
گندم قابل تحویل و خرِید 
هزینه های تبعی خرید

فصل ششم 
فروش

فصل هفتم 
دارائیهای ثابت 
حساب موجودی کالا

 فصل هشتم 
انبارداری 
تعریف انبار
انواع انبارها
سیستم انبارداری 
وظایف انباردار
انتظارات یک مدیر موسسه از سیستم کنترل انبارها
کنترل کمیت
شمارش موجودی ها ومزایای آن
هدف انبارگردانی
ستاد مرکزی انبارگردانی
مسئولیت‌های ستاد مرکزی انبارگردانی
کمیته انبارگردانی مناطق
وظایف سرپرستان انبارگردانی
وظایف شمارشگران
تاریخ انبار گردانی 
روشهای شمارش و اندازه گیری
مراحل انبارگردانی
منظورازپیاده سازى یک سیستم اطلاعاتى انبار
گزارشات استاندارد سیستم انبار

فصل نهم 
حقوق و دستمزد 
اطلاعات لازم برای محاسبه حقوق ودستمزد 
ساعات اضافه‌کاریکسورات حقوق و دستمزد
حق بیمه‌های اجتماعی
صندوق اجرا
ثبت های پرداخت حقوق و دستمزدو کسورات 
نتیجه
نظرات و پیشنهادات

نام شركت :

            شركت غله و خدمات بازرگاني شهرستان گنبد کاووس

غله در فارسي به معني گندم , برنج , جو , ارزن,  ذرت,  است. غلات از اولين غذاهاي شناخته شده بشر بوده كه از زمانهاي بسيار كهن همواره نقش بسيار مهمي در اقتصاد و تغذيه مردم دنيا به ويژه كشورهاي در حال توسعه داشته است و به همين جهت سمبل غلات يعني گندم و نان حاصل از آن همواره در ميان مذاهب و فرهنگهاي كشورهاي دنيا مقام والا و ارزنده اي داشته و خواهد داشت.

گندم يكي از بزرگترين نشانه هاي عظمت خلقت و نان يكي از مطبوع ترين و لذت بخش ترين مواد غذايي مصرفي انسان در بسياري از جوامع متمدن و سنتي امروز است. نزد ما مسلمانان گندم ونان از منزلت خاصي برخوردار است در بيشتر مراسم مذهبي اعیاد و حتي سفره غذاي روزانه مردم از نان به عنوان نشانه اي از يمن و بركت الهي استفاده مي شود.

 كشت غلات در جهان بسيار بالا بـوده ودر بين سـاير محصولات كـشاورزي بيشترين سهم رابه خـود اختصاص داده است.قسمت اعظم محصول جهاني غلات درتغذيه انسان ونيز حيوان موردمصرف قرار گرفته ومصرف درمقايسه با مصرف تغذيه اي آن به مراتب در سطح پايين تري قراردارد. حدود33% ازكل توليد ذرت جهان براي تـغذيه انسان، گـندم67%ودرموردبرنـج100 درصـدكل توليد جهاني جهت تغذيه انسان بكار ميرود بر اسـاس بررسـي های انجام شده توسـط محققين مختلف،سهم نان وسـاير فراوردهاي  غلات درتامين نيازهاي غذائي انسان بالااست

در كشور هاي پيشرفته صنعتي طي حدود نيم قرن پيش به ويژه با بالا رفتن سطح درآمد و رفاه عمومي براي مدت كوتاهي غلات اهميت خود را درتغذيه مردم از دست داد و موادي مانند انواع گوشت فراورده هاي شيري، سبزي ها و ميوه ها جايگزين آن گرديد در اوايل اين امر به عنوان يك اقدام صحيح در بهبود وضع تغذيه و حاكي از بهبود وضع اقتصادي قلمداد مي شد ليكن به تدريج كارشناسان تغذيه به اين نتيجه رسيدند كه اين جايگزيني اختلالاتي را در تغذيه مردم به همراه داشته است و بنابر اين در فاصله زماني كوتاهي مسيرتبليغات معكوس شد و امروزه كارشناسان تغذيه و مقامات مسول كشورها پيشرفته صنعتي مردم را به مصرف مقدار بيشتر نان  و آن هم نان حاصل از آرد كامل تشويق مي كنند و در هدفهاي غذايي آينده خود براي بهبود وضع تغذيه مردم افزايش مصرف نان را در صدر برنامه ها قرار مي دهند و نان نعمتي است كه مردم كشور ما همواره از آن بهره مند بوده اند و لازم است آنرا حفظ كنند و همزمان مانند گذشته احترام به نان را جزيي از فرهنگ خود نمايند.

اقداماتي كه تاكنون نيز جهت رفع مشكلات و تنگناها در زمينه هاي  مختلف صورت پذيرفته به دليل عدم برخورداي از جامعيت و بخشي نگري راه به جايي نبرده و بعضاٌ بر پيچيدگي كار افزوده است . لذا تدوين يك برنامه جامع كه در برگيرنده كليه ي بخشهاي مرتبط باشد جهت رسيدن به وضعيت مطلوب ضروري بوده و هر گونه تحقيق در اين امر كشور را با ضرر و زيان بيشتر مواجه خواهد نمود .

تمركز كليه وظايف مختلف گندم ( پس از برداشت ) و آرد و نان به وزارت بازرگاني و تعيين يك متوالي واحد براي امور آرد و نان فرصت مغتنمي است كه براي نخستين بار آرد و نان نيز از يك برنامه جامع برخوردار تا كليه عوامل و دست اندكاران و مسئولين و ارگانهاي ذيربط هماهنگ جهت رسيدن به شرايط مطلوب حركت نمايند .

 

تاريخچة شركت :

            هيات مديران در جلسة مورخ 9/5/62 بنا به پيشنهاد شمارة 57102 مورخ 23/12/61 وزارت بازرگاني و به استناد تبصرة قانون اصلاح لايحة قانوني آلفا قانون تشكيل سازمان غله و قند و شكر و چاي كشور مصوب 18/11/60 مجلس شوراي اسلامي اساسنامة سازمان غله كشور را به شرح زير تصويب نمودند.اجراي قانون اصلاح لايحه قانوني آلفا قانون تشكيل سازمان غله و قند و شكر و چاي كشور مصوب 15/11/60 مجلس شوراي اسلامي ايران شركت سهامي غله وابسته به خدمات بازرگاني در اين اساسنامه سازمان غلة كشور ناميده ميشود تشكيل و طبق مقررات اين اساسنامه اداره خواهد شد.

 

سيلوي گنبد

اداره غله  و سيلوي گنبد واقع در استان گلستان در حاشيه شهرستان گنبدكاووس احداث گرديده و ساختمان سيلوي آن توسط مهندسين روسي ساخته شده است داراي يك انبار مكانيزه بيست هزار تني نيز در جنب آن توسط مهندسين ايراني احداث گرديد.

تاريخساخت و بهره برداري: در سال 47 شروع به ساخت و در سال49 پروژه  به اتمام رسيد و درسال 50 بار گيري آزمايش خود را انجام و در سال 51 رسما افتتاح گرديد.

اين اداره مركز جمع آوري و ذخيره گندم و ارسال آن به شركت و كارخانه هاي زير مجموعه خود را به عهده دارد.

پروژه مالی حقوق و دستمزد شرکت،پروژه مالی انبارداری شرکت پروژه مالی حسابداری کالا

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

راهنمای خرید

تحلیل آماری پایان نامه ها

تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه طرح های تحقیق و پروژه های علوم انسانی با نرم افزارهای  AMOSSPSSLISREL  ،  PLS 

مدل سازی و برازش مدل برای پایان نامه های علوم انسانی  

09372555240

فیس بوک پارس پروژه  تویتر پارس پروژه  پینترست پارس پروژه  کلوب پاس پروژه

 تلگرام پارس پروژه  اینستاگرام پارس پروژه  لینکدین پارس پروژه  گوگل  پلاس پارس پروژه  

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام 09372555240

 1- پرداخت اینترنتی: برای پرداخت اینترنتی اینجا کلیلک کنید

2.کارت به کارت: با استفاده از پایانه های خود پرداز مبلغ محصول را به شماره کارت زیر انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید