پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R28- مقاله ترجمه شده 2011 : سبک‌شهودي: روابط با سبك‌های محلی/ جهانی و کلامی/ بصری، جنسیت،و استدلال‌های خرافی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R28

قیمت فایل ترجمه شده:  16000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  8

سال نشر: 2011

تعداد صفحه ترجمه فارسی: 16   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  سبک‌شهودي: روابط با سبك‌های محلی/ جهانی و کلامی/ بصری، جنسیت،و استدلال‌های خرافی

عنوان انگلیسی:

The intuitive style: Relationships with local/global and verbal/visual styles, gender, and superstitious reasoning

چکیده فارسی:

این مطالعه جنبه های مختلف سبک شهودي و ارتباط آن با یادگیری و آموزش را از دیدگاه پردازش دوگانه مورد بررسی قرار می دهد، یعنی چگونه سبک شهودي به دیگر سازه های سبک (تحلیلی، بصری و کلامی. محلی و جهانی)، جنسیت، و استدلال خرافی ربط دارد و به احتمال زیاد به تاثیر بر یادگیری در محیط های آموزشی و شغلی مربوط می شود. همبستگي بین سبک  شهودي و سبک بصری از نظر آماري معنی دار بود، در حالی که همبستگی بین سبک شهودي و سبک جهانی غیر معنی دار بود.اثر اصلی جنس در سبک شهودي کوچک مشاهده شد. همبستگی  ميان سبک شهودي و خرافاتی ازنظر آماري معنی دار بود.شش اندازه گيري جداگانه از سبک های مورد استفاده در این مطالعه دارای سازگاری درونی قابل قبول بود.تجزیه و تحلیل عامل اکتشافی در سطح مقیاس، استقلال نسبی مقیاس شهودي و منطقی، و محلی و جهانی را نشان داد. اندازه گیری کلامی - بصری در این زمینه مشکل تر بود. کلیشه شهود زن حمایت قوی دریافت نکرد. توصیه می شود که مربیان  مراقب سوگيري در این زمینه باشند. همگام با پژوهش های قبلی سبک شهودي ، مشخص شد که استدلال خرافی و اعتقادات ماوراء الطبیعه به هم مربوط می شود و بنابراین ممکن است در استدلال و فکر کردن تاثیر داشته باشد با روشی که در تقابل با فهم علمی از علیت است.پیامدهای این یافته ها در ارزیابی سبک و کاربرد آنها بحث شده است.

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com