پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R16- مقاله ترجمه شده 2014 : رشد صفات شخصیت در پاسخ به تولد کودک: یک دیدگاه دونفری طولی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R16

قیمت فایل ترجمه شده:  16000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  8

سال نشر: 2014

تعداد صفحه ترجمه فارسی: 22   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  رشد صفات شخصیت در پاسخ به تولد کودک: یک دیدگاه دونفری طولی

عنوان انگلیسی:

Development of personality traits in response to childbirth: A longitudinal dyadic perspective

چکیده فارسی:

برای بررسی تاثیر تولد کودک بر شخصیت، نویسندگان از یک برنامه پژوهش طول سه موجی (بارداری، 6 ماهگی، و 1سال پس از زایمان) و یک چارچوب مدل سازی چندسطحی استفاده کردند. این پژوهش روی 204 زوج های والدی با گروه والدی (تک فرزندی در مقابل چندفرزندی) به عنوان پیش بینی کننده زمان-ثبات، رشد شریک به عنوان هم متغیر تغییرکننده-با زمان، و زوجهای بدون فرزند به عنوان گروه کنترل،  اجرا شدند. نتایج نشان داد برونگرایی پدران با تولد کودک کاهش میابد. به غیر از برونگرایی، دیگر صفات شخصیتی والدین ثابت میماند. همچنین، هم مادران و هم پدران هنگام رو برو شدن با تولد کودک در یک مسیر رشدی یکسان قرار میگیرند و به این ترتیب، به صورت دوتایی عمل میکنند. این بحث، اهمیت دیدگاه دو نفری برای درک تجربه تولد کودک را نشان میدهد.

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com