پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R2- مقاله ترجمه شده 2005 : هشت قابلیت بزرگ: رویکرد معیارمحور برای اعتبار سنجی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R2

قیمت فایل ترجمه شده:  18000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  20

سال نشر: 2005

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  46  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  هشت قابلیت بزرگ: رویکرد معیارمحور برای اعتبار سنجی

عنوان انگلیسی:

The Great Eight Competencies: A Criterion-Centric Approach to Validation

چکیده فارسی:

نویسنده، نتایج تجزیه و تحلیل متا از 29 مطالعه اعتبار سنجی ( n=4861) را ارائه کرده که از هشت عامل بزرگ قابلیت ( کورز و بارتون 2002) به عنوان چارچوب اندازه گیری معیار استفاده کرده است. پیش بینی کننده های هشت قابلیت بزرگ براساس مقیاس های شخصیتی است که همبستگی های متوسط تا خوب را با رتبه بندی مدیران خطی برای همه 8 قابلیت نشان می دهد. در تحقیق ما، آزمون­های توانایی با 4 مورد از 8 قابلیت همبسته بودند و همراه با داده های توانایی و شخصیت اعتبارهای عملیاتی نیز از 0.2 تا 0.44 برای 8 قابلیت حاصل شده است. اعتبارات عملیاتی پیش بینی کننده های یکپارچه با معیارهای یکپارچه نزدیک به 0.53 برآورد شده است. ارزش تمایز بین فضای معیار و متغیرهای پیش بینی کننده مربوط به متغیرهای معیار به صورت یک به یک مورد بررسی قرار گرفته است.

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com