اطلاعیه

مقاله ترجمه شده ایجاد شبکه

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:CM44

قیمت فایل ترجمه شده:   ۱۵۰۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی:۲۴

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۴۱ صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده ایجاد شبکه

عنوان انگلیسی:

Networking

چکیده فارسی:

شما می توانید بدون جستجوی کابلی به بررسی پایانه های مربوط به شبکه های بیس ۲ دسترسی داشته باشید. شما به سادگی با استفاده از اهم سنج می توانید مقاومت بین کونداکتور مرکزی و  پوشش رابط های  BNC (بعد از درآوردن کابل ازکارت شبکهکه به آن متصل است) را اندازه گیری کنید. اگر اندازه گیری ها ۲۵ اهم را نشان دهد، این کابل ها به طور مناسبی اتصال دارند ولی اگر اندازه گیری ها ۵۰ اهم را نشان دهد یکی از این ترمیناتور ها شل بوده و یا از بین رفته است.اگر این کابل ها به طور مناسبی اتصال داده شده باشد ولی مشکل شبکه همچنان وجود داشته باشد، یکی از این اتصالات را جدا کرده و با استفاده از اهم سنج  اتصال را با رابط T که ظاهر شده است، تست کنید. اگر نتیجه کمتر از ۵۰ اهم را نشان داد به احتمال زیاد شما نقصی را در کابل خواهید یافت.اگر بیش از ۵۶ اهم باشد به احتمال زیاد یکی از این رابط ها در شبکه شل شده است.

شبکه رادیویی ترانک زمینی (تترا)

استاندارد اروپا برای خدمات رادیویی سیار دیجیتال

بررسی :

شبکه رادیویی ترانک زمینی (تترا) نوآوری موسسه استانداردهای مخابراتی اروپا (ETSI) در مورد شکل های استاندارد مربوط به ارتباطات دیجیتالی سیار می باشد. فناوری تترا در میان فروشندگان تجهیزات ، خدمات دهنده ها ،هیات های ازمایش کننده و نمایندگان قانونی که در سال ۱۹۹۴ اند تاسیس شده است. تترا شامل دو مکمل استاندارد می باشد.

فناوری ارتقاء یافته شبکه رقومی ((TDMA که سیستم ارتباطی تبادل اطلاعات و صدا به اندازه ۵۰ کیلو هرتزمی باشد.

پروتکل بهینه سازی داده های بستته بندی شده ((PDO که مربوط به بسته های اطلاعاتی که به اندازه ۳۶ کیلو بایت در ثانیه بر روی کانال ۲۵ کیلو هرتزی انتقال می یابند می باشد.

تترا حاوی حمایت کننده هایی در مورد ویژگی های امنیتی که شامل اسناد و رمز های چند سطحی می باشد است که به ارتباطات مربوط به صدا و اطلاعات این امکان را می دهد که توسط تجهیزات یکسان به هم متصل گردند و به حمایت از انتقال ۴ کاناله برای ایجاد یک میزان اطلاعاتی بالاتر از ۱۴۴ کیلو بایت بپردازند. تترا به عنوان مکملی برای استاندارهای مربوط به سیستم های جهانی (جی اس ام ) برای ارتباط از طریق موبایل می باشد. جی اس ام می تواند خود به عنوان شبکه دیجیتالی که توانایی فرستادن صدا و داده ها را با سرعتی بالا دارد (ای اس دی ان) در زمینه های بی سیمی به حساب بیاید. همچنین تترا می تواند به عنوان یک کابل (ای اس دی ان) در زمینه سیستم های (پی بی ایکس ) در همان حوزه به حساب بیاید. تترا همچنین نقش های ارتباطی بیشتری را که هنوز در مورد جی اس ام به مرحله اجرا در نیامده است می تواند ایفا کند که از جمله آن ها می توان ارتباط مستقیم موبایل به موبایل که به عنوان یک مسیر فرعی در مورد زیر ساخت ها می باشد ، و یک حامی برای تماس های گروهی ،تنظیمات مربوط به تماس سریع و اولویت تماس ها می باشد را نام برد.

نکته :

به دلیل رشد سریع اینترنت و تقاضای بالا در زمینه خدمات موبایل بی سیمی پرسرعت ،سیستم های مربوط به پکت های اطلاعاتی که به نام سیستم های دیجیتالی پیشرفته بی سیمی (دی ای دابلیو اس ) می باشند در حال حاضر توسط (ای تی اس آی) برای جایگزین کردن آن با استاندارد های (پی دی او )  رو به پیشرفت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت گفته شده مراجعه کنید .

همچنین بخش های مربوط به سیستم های دی ای دابلیو اس- جی اس ام- ای اس دی ان- پی بی ایکس و همچنین تی دی ام ای را ملاحظه فرمایید.

تست قطعات :

یک نام کلی برای تجهیزات به کار برده شده برای محاسبه ، تشخیص و عیب یابی سیستم های شبکه ای و ارتباط لز راه دور می باشد.

بررسی:

تست تجهیزات برای مدیران شبکه ها در زمینه عیب یابی شبکه های محلی (لان) یا شبکه های ارتباطی گسترده (وان) و همچنین برای افرادی که به نصب خدمات مربوط به شبکه های ارتباطی به دلیل تعهدات خود نسبت به مشتریان می پردازند هزینه دار می باشد. شما می توانید این تجهیزات مربوط به تست کننده ها را به منظور بررسی جداگانه خریداری کنید اما تجهیزات مربوط به تست های چند منظوره دارای هزینه بالایی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.