اطلاعیه

مقاله ترجمه شده راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:CM19

قیمت فایل ترجمه شده:   ۱۰۰۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۱ صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید

عنوان انگلیسی:

Brocade Mobility Wireless LAN Solutions

چکیده فارسی:

راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، بهترین فناوری شبکه های بی سیم هم سطح خود را برای شرکت هایی که نیازمند ایجاد دسترسی بی سیم مقرون به صرفه با سرعت بالا، معتبر ودسترسی بی سیم امن و برنامه های کاربردی در هر جا و هر زمان می باشند، ایجاد می کند. اخیرا شرکت ها از فناوری وای فای به عنوان جایگزینی برای شبکه های کابلی، استفاده می کنند. معرفی ۸۰۲.۱۱n این شانس را برای شرکت های ایجاد کرده تا از یک رویکرد کلی نگر برای ارتقای شبکه های خود حمایت کنند. راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، پشتیبانی را از ۸۰۲.۱۱n مبتنی بر شبکه های بی سیم کرده، و می توانند به شرکت ها کمک کند تا نیازهایشان را برآورده کرده و مبنایی را برای رشد در آینده ایجاد می کنند. بروکید، محدوده گسترده ای از نقاط دسترسی ۸۰۲.۱۱n بی سیم با سرعت بالا و عملکرد بالا را ارائه داده که خدمات صوتی بی سیم قابل اطمینان بر روی شبکه های محلی بی سیم (VoWLAN)، ویدئو و داده  داخل ساختمان و همچنین در سرتاسر فضای باز ارائه می دهد.

مقدمه

شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، قابلیت اطمینان بی نظیری را ایجاد کرده و ارتباطات بی سیمی را ایجاد می کند که به اندازه ارتباطات بی سیم مورد نظر شما قابل اطمینان می باشد. برنامه های کاربردی های قابل تطبیق به طور هوشمندی سازگار با محیط فرکانس رادیویی (RF) دینامیک بدون نظارت فناوری اطلاعات فشرده بوده، و به طور اتوماتیک به مسیریابی ترافیک در محدوده عیوب برای اطمینان از دسترسی به برنامه های کاربردی بدون وقفه می باشد. فرکانس رادیویی(FR) هوشمند به طور اتوماتیک به تطبیق اوان و کانال ها بر مبنای نیاز می پردازد، تا به حفظ ارتباطات سازگار و با کیفیت بالا بپردازد. از طریق معماری دسته بندی شده منحصر به فرد، کنترل کننده های شبکه محلی بی سیم بروکید با استفاده از تکرار اطلاعات ۱:N، بکار گرفته می شوند، که به پشتیبانی از شبکه های گسترده مجازی برای تمام کاربردها می پردازد. ( شکل ۱ را مشاهده کنید).

بروکید سیار به ارائه شبکه امنیی سیم در بهترین شرایط پرداخته که رقیب شبکه های کابلی می باشد. یک روش لایه ای به حمایت و تامین امنیت هر نقطه در شبکه- یعنی کابلی و بی سیم می پردازد. این مجموعه کامل ابزارها شامل فایروال های بی سیم و کابلی مبتنی بر نقش می باشد که حمایتی را علیه حملات حق دسترسی غیرمجاز در بخش های بی سیم ایجاد می کند- که شامل لایه ۲ و لایه ۳ بوده- و از رمزگذاری پیشرفته و فناوری های مجاز استفاده می کند.

با توجه به موجودی های شبکه بی سیم و کابلی در صنعت، و سابقه طولانی ارائه ارتباطات مهم کسب و کار، بروکید به ارائه تمام امکانات خود پرداخته که برای بکارگیری ارتباطات بی سیم در بیمارستان ها، دانشکده ها، دانشگاه ها، ادارات دولتی، شعب ادارات، و تمام شرکت هایی که نیازمند دسترسی به شبکه های بی سیم امن، قابل اطمینان و با سرعت بالا برای داده، و خدمات صوتی و ویدئویی به شکل کسب و کار و بهبود خدمات مشتری می باشند، ضروری است. به دنبال بازدهی سرمایه بالا (ROI)، محصولات ما نه تنها بیشترین مشخصه های مرتبط به سرمایه گذاری را ایجاد می کند، بلکه به طور قابل توجهی باعث کاهش زمان مدیریت قناوری اطلاعات می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.