اطلاعیه

مقاله ترجمه شده سیستم معماری پیشرفته باس ریزکنترل کننده ها (AMBA)

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:CM8

قیمت فایل ترجمه شده:   ۱۰۰۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی:۱۸

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی:   ۱۷  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده سیستم معماری پیشرفته باس ریزکنترل کننده ها (AMBA)

عنوان انگلیسی:

Advanced Microcontroller Bus Architecture system

چکیده فارسی:

نقش واسطه ها در سیستم معماری پیشرفته باس ریزکنترل کننده ها (AMBA)، کنترل این موارد می باشد که کدام بخش به فرمانده گذرگاه دسترسی دارد. هر بخش ازفرمانده گذرگاه دارای ۲ واسط درخواست و دریافت کابلی نسبت به کنترل کننده ها بوده و بر روی هر سیکل کنترل کننده ها از یک الگوی اولویت دهی استفاده می کنند تا مشخص شود که کدام فرمانده گذرگاه دارای بالاترین اولویت درخواست گذرگاه می باشد.

سیگنال قفل گذرگاه مشترک،  که توسط فرمانده گذرگاه کنونی تحریک شده است مورد استفاده قرار گرفته و نشان می دهد که انتقالات جاری نسبت به انتقالات بعدی غیر قابل مشاهده بوده و هیچ فرماندهی دیگری به این گذرگاه اختصاص داده نمی شود.

جزییات طرح اولویت دهی مشخص نبوده و برای هر یک از برنامه های کاربردی تعریف می گردد. برای واسطه های دیگر این مورد قابل قبول می باشد تا سیگنال های دیگر همانند معماری پیشرفته باس ریزکنترل کننده ها (AMBA) یا غیر از آن، برای تحت تاثیر قرار دادن طرح اولویت دهی که به کار گرفته می شوند، استفاده کنند.

مقدمه

این گذرگاه ها در هر سیکل ساعت به عنوان یک میانجی فعالیت می کنند.این کنترل کننده ها تمام سیگنال های مربوطه را به عنوان یک نمونه  در محدوده   و در طی مراحل پایین تر  مد نظر قرار می دهند . این کنترل کننده ها سیگنال های متناسب  را با استفاده از طرح های اولویت داده شده درونی و مقادیر  مد نظر قرار می دهند.

زمانی که کنترل کننده ها هر یک از این سیکل ها را تغییر دادند، این امکان به وجود می آید که در طی مراحل انتقال گذرگاه های اولیه بالاتر، قبل از اینکه انتقال تکمیل گردد چندین بار تغییر یابند. گذرگاه هایی را که  در زمان تکمیل انتقال وارد کرد، به عنوان گذرگاه های فعال بعدی شناخته می شوند.

در طی فرایند انتقال، سیگنال های  تحریک نشده و از این رو کنترل کننده ها به این فرض می رسند که سیگنال ها در حد پایینی می باشند.

ص ۲

کنترل کننده ها می بایست کپی از این موارد را داشته باشند که دائما در فعالیت می باشند تا بتوانند:

– در صورت ورود  گذرگاه ها مد نظر قرار گیرند.

– مشخص می کنند که چه زمانی گذرگاه ها تغییر کرده و مشخص می کنند که در چه زمانی سیکل هایی از این گذرگاه ها مد نظر قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.