پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

M292- مقاله ترجمه شده 2011: مدل ترکیبی SWOT وAHP در برون سپاری بازاریابی ورزشی با استفاده از یک مورد ورزش بین دانشکده ای

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M292

قیمت فایل ترجمه شده:   12000 تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:9

سال نشر: 2011

تعداد صفحه ترجمه فارسی:       21  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده مدل ترکیبی SWOT وAHP در برون سپاری بازاریابی ورزشی با استفاده از یک مورد ورزش بین دانشکده ای

 

عنوان انگلیسی:

SWOT and AHP hybrid model for sport marketing outsourcing using a case of intercollegiate sport

چکیده فارسی:

با توجه به اهمیت و شیوع تجارت ورزشی بین دانشکده ها، عملیات برون سپاری بازاریابی ورزشی، تبدیل به یک تصمیم محبوب در کسب و کار شده است که می تواند در آینده محبوب تر نیز گردد. با این حال، کمبود تحقیق در مورد برون سپاری در بازاریابی ورزش با توجه به عوامل تصمیم گیری وجود دارد که تعیین کند آیا می توانیم به برون سپاری برخی از جنبه های توابع بازاریابی یک سازمان بپردازیم یا خیر. بنابراین، هدف از مطالعه این مورد، بررسی عوامل تصمیم گیری برون سپاری بازاریابی ورزشی با استفاده از مدل ترکیبی SWOT و AHP می باشد. این نتایج نشان می دهد که تصمیم گیرندگان در سازمان به نقاط قوت، یا نتایج بالقوه مثبت، اهمیت بیشتری می دهند تا به نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدات. بویژه، بازگشت سرمایه مهم ترین عامل تصمیم گیری برای تصمیم گیرندگان است در حالی که به حداقل رساندن هزینه ها مهم نیست.

کلید واژه ها: برون سپاری، بازار یابی، مدیریت هزینه، AHP، SWOT، ورزش بین دانشکده ها

 ترجمه بخش 6 مقاله

6- نتیجه گیری

این مطالعه برای اولین بار در مقالات بازاریابی ورزشی به آزمون تجربی عواملی می پردازد که تصمیم گیرندگان در بخش ورزشی بین دانشکده ها، زمانی که می خواهند تعیین کنندآیا آنها بهتر است یکی از توابع بازاریابی خود را برون سپاری کنند یا خیر، در نظر می گیرند. نتایج نشان می دهد که نتایج بالقوه مثبت، بویژه، بازگشت سرمایه مهم ترین ملاحظات است.

این مطالعه همچنین روشی را مورد استفاده قرار داده است که هنوز برای بررسی تصمیم گیری برون سپاری بازاریابی ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. این مطالعه موردی، شواهدی را ارائه می کند که مدل ترکیبی AHP و SWOT برای استفاده در مقالات ورزشی سودمند است زیرا، معیاری را کمی سازی و فراهم می کند که اهمیت اندازه عوامل تجزیه و تحلیل SWOT را نشان می دهد. پژوهش های آینده باید از این روش در رابطه با نهادهای دیگر بیشتر استفاده کنند تا بتوانند نتایج قابل تعمیمی را تولید نمایند. 

logo-samandehi

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com