اطلاعیه

مقاله ترجمه شده هزینه سرمایه و شفافیت درآمد

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:h121

قیمت فایل ترجمه شده ۱۸۵۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی:۱۹

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی: ۴۷ صفحه WORD

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده هزینه سرمایه و شفافیت درآمد

عنوان انگلیسی:

cost of capital and earnings transparency

چکیده فارسی:

ما شواهدی را ارائه می دهیم که شرکت های با درآمد شفاف تر از هزینه سرمایه کمتری بهره مند هستند. ما اندازه گیری شفافیت درآمد را مبنا قرار می دهیم به حدی که درآمد و تغییر در درآمد به صورت همزمان با بازده، متقابلاً فرق داشته باشد .ما یک ارتباط منفی مهم بین میزان شفافیت و مازاد متعاقب و مجموعه بازده متوسط و هزینه های مورد انتظار سرمایه را، حتی بعد از کنترل عوامل قبلاً استناد شده به هزینه سرمایه پیدا کرده ایم .

کلید واژه ها : هزینه سرمایه ، شفافیت درآمد

مقدمه

این مطالعه شواهدی ارائه می کند که شرکت هایی با درآمد شفاف تر، از هزینه درآمد کمتری برخوردار هستند. شرکت هایی که از درآمد شفاف بیشتری بهره مند هستند، شرکت هایی هستند  که درآمد شان ، تغییرات در ارزش اقتصادی شرکت را بهتر منعکس می کند. ما شفافیت را با گسترش اندازه گیری مبتنی بر نیروی توجیهی رابطه بازده- درآمد کاربردی می کنیم.برای مثال، تا حدی که درآمد و تغییر در درآمد، همزمان با بازده موجودی متقابلاً با هم فرق داشته باشد . ما فهمیدیم که شرکت های با درآمد های شفاف بیشتر (همانطور که در بازده مازاد و موجودی یعنی بازده متعاقب به آن اشاره شد ) هزینه سرمایه کمتری دارند . همینطور یافتیم که شرکت های با درآمد شفاف تر، هزینه های مورد انتظار سرمایه کمتری دارند. یافته های ما مبتنی بر آزمون هایی است که شامل کنترل رشد و سایر اصول شرکت می باشد که گفته می شود همراه با هزینه های سرمایه است.

هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) و هیئت استاندارد های حسابداری بین المللی (IASB) اشاره می کنند که هدف کلیه ی صورت های مالی ، بهبود تصمیم گیری توسط سرمایه گذاران ، وام دهندگان ، و سایر ارائه دهندگان سرمایه می باشد ؛ تا حدی که صورت های مالی شرکت که شامل درآمد آن می شود، شفاف تر شود ، البته با توجه به ارزش سهام آن، که ممکن است پایین تر باشد و بنابراین از هزینه درآمد کمتری برخوردار خواهد بود. «آرتور لویت» رئیس سابق کمیسیون ارز و اوراق (SEC) این فرضیه را قبول دارد و می گوید : «استانداردهای حسابداری با کیفیت بالا، نقدینگی را بالا برده و هزینه های سرمایه ای را کاهش می دهد».  ما پیش بینی می کنیم که شفافیت درآمد به طور منفی با هزینه سرمایه مرتبط است . مبنای این پیش بینی، ارتباط مثبت خوب پایه گذاری شده بین عدم تقارن اطلاعات و هزینه درآمد و پیش بینی ماست ، که شفافیت درآمد به صورت منفی با عدم تقارن اطلاعات، همراه است . ما یک ارتباط منفی بین شفافیت درآمد و عدم تقارن اطلاعاتی را انتظار داریم، زیرا وقتی شفافیت درآمد ها پایین است بعضی از سرمایه گذاران در کسب اطلاعات خصوصی مشغول خواهند شد .

Abstract

We provide evidence that firms with more transparent earnings enjoy a lower cost of capital. We base our earnings transparency measure on the extent to which earnings and change in earnings covary contemporaneously with returns. We find a significant negative relation between our transparency measure and subsequent excess and portfolio mean returns, and expected cost of capital, even after controlling for previously documented determinants of cost of capital.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.