اطلاعیه

مقاله ترجمه شده ماژول خلاقانه برای آموزش داده های ماکرو در دوره سیستم های اطلاعات حسابداری

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:h58

قیمت فایل ترجمه شده: ۱۸۵۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی:۱۵

سال نشر: ۲۰۱۴

تعداد صفحه ترجمه فارسی:۲۷

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده نشان دادن نیازهای کسب وکار: یک ماژول خلاقانه برای آموزش داده های ماکرو در دوره سیستم های اطلاعات حسابداری

عنوان انگلیسی:

Addressing business needs: A creative module for teaching data macros in an accounting information systems course

چکیده فارسی:

اگرچه فناوری بانک اطلاعات به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت کرده است، دوره های سیستم های اطلاعات حسابداری (AIS) در مدارس کسب وکار، به طور کلی تنها شامل جنبه های اساسی بانک اطلاعات می باشد، مانند ایجاد جداول، پرس وجوها، فرم ها، گزارشات و روابط بین جداول. یکی از موضوعات پیشرفته ای که می تواند غنی سازی چنین دوره هایی را تحت پوشش قرار دهد، ” وقایع ناگهانی” می باشد. وقایع ناگهانی در اجرای فرآیندهای حسابداری مانند اعتبارسنجی داده ها، گزارش کنترل و استثناها در بانک اطلاعات مفید می باشند. تا به امروز، آموزش رویدادهای ناگهانی، نیازمند سیستم های پایگاه داده ها در سطح سازمانی می باشد، در نتیجه تکرار آن در یک کلاس مقدماتی را دشوار می سازد.

با این حال، ویژگی های داده های ماکرو معرفی شده در نسخه ۲۰۱۰ مایکرو سافت اکسس می تواند در حال حاضر برای آموزش چنین مفاهیمی در یک رابط کاربری آسان مورد استفاده قرار گیرد. نمونه ی ارائه شده در داده های ماکرو، به دانش آموزان برای توانایی پیاده سازی کنترل اعتبار و گزارش استثناها در پایگاه داده ها کمک می کند. علاوه براین، این نمونه کمک می کند تا دانشجویان حسابداری متوجه اهمیت پایگاه های داده ها در رفع نیازهای خاص حسابداری شوند. اثر نمونه (ماژول) پیشنهاد شده، توسط تمرین و بررسی صورت گرفته است.

کلید واژه ها: داده های ماکرو- مایکرو سافت اکسس- آموزش بانک اطلاعات- رویدادهای ناگهانی

ترجمه بخشی از مقاله انگلیسی

۵- نتایج و پیامدهایی برای مربیان

تمرینات طراحی داده های ماکرو می تواند به عنوان یک ماژول آموزش تکمیلی در بانک اطلاعاتی/ دوره های AIS مقدماتی خدمت رسانی کند. این داده های ماکروی ارائه شده در این مقاله، استفاده ی دانشجویان حسابداری از آخرین تکنولوژی بانک اطلاعاتی، یادگیری فرآیندهای حسابداری در عمل از طریق IT و یکپارچه سازی مفاهیم در سراسر حوزه های حسابداری و IT را آسان می سازد. برای دانشجویان، تکمیل این تمرینات، چالشی است که آنها را مجبور به تفکر و به کاربردن مفاهیم یاد گرفته شده می کند. در نهات، هدف این است که دانشجویان به طور مستقل این تمرینات را کامل کنند. تلاش های دانشجویانی برای پیروی از تمرینات۱و۲  به عنوان جزوات، بر زیر سطح درک طبقه بندی Bloom سقوط می کند.

با این حال، تکمیل تمرین سوم ،در سطح بالاتری از سنتز می رود. برای رسیدن به این سطح از یادگیری، دانشجویان نیاز به ترکیب مفاهیم آموخته شده از قبل با یکدیگر برای ایجاد مفهومی جدید دارند. در این مورد، دانشجویان ملزم به ارسال داده های ماکرو کاملا جدید با گردآوری و استفاده از دانش خود از  MSاکسس همراه با دروس آموخته شده در طول دو تمرین قبلی می باشند. پس از انجام این تمرینات ، دانشجویان متوجه شدند که بانک های اطلاعاتی تنها نهادهای ایستا و بی اثر نیستند، بلکه نهادهای پویا و قادر به راه اندازی اقدامات براساس رویدادهای خاص در بانک های اطلاعاتی می باشند. علاوه بر این ، از طریق تکمیل این ماژول، دانشجویان مهارت های پیشرفته بانک اطلاعاتی و همچنین اجرای فرآیندهای خاص AIS، مانند کنترل اعتبار و گزارش دهی استثناها را فرا گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.