پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R7- مقاله ترجمه شده 2013 : پروفایل ‏های تعهد، رضایت شغلی و نتایج رفتاری

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R7

قیمت فایل ترجمه شده:  17000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  19

سال نشر: 2013

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  22  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  پروفایل ‏های تعهد، رضایت شغلی و نتایج رفتاری

عنوان انگلیسی:

Commitment Profiles, Job Satisfaction, and Behavioral Outcomes

چکیده فارسی:

تحقیق قبلی با اتخاذ یک روش طرح بندی برای تعهد سازمانی، حمایت از پروفایل‏ های متمایز (یعنی، ترکیبات متفاوت سطوح مختلف مؤلفه ‏های تعهد) و ارتباط‏ شان با نتایج نگرشی و رفتاری را حاصل نموده است. پژوهش حاضر قصد دارد: (a) در یک سازمان خصوصی ایتالیایی، ضرورت پروفایل ‏های تعهد مشتق شده از ترکیب تعهد عاطفی و مستمر سازمانی را با تبعیت از مفهوم ‏سازی سنکلایر و همکاران (2005) بررسی کند؛ و (b) بررسی کند که آیا این پروفایل‏ ها در صورت غیبت، به عنوان خروجی هدف، رضایت شغلی، و عملکرد شغلی متفاوت هستند. نتایج حاصل از تحلیل خوشه‏ ای حضور چهار گروه (وابسته، عوامل آزاد، به دام افتاده، و راضی) را تصدیق کرد. پروفایل‏ های وابسته و راضی رضایت بالای مشتری را گزارش کردند. بعلاوه، پروفایل راضی بالاترین عملکرد شغلی و پروفایل مستمر کمترین سطح غیبت را نشان می‏ دهند؛  هر دو پروفایل به طور معناداری با پروفایل به دام افتاده متفاوت هستند. مفاهیم برای این نظریه و رویکرد بحث می‏ شوند.

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com