پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

R5- مقاله روانشناسی ترجمه شده 2007 : تاثیر بازی درمانی بر کودکان دارای علائم اختلال نقص توجه- بیش‌فعالی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول: R5

قیمت فایل ترجمه شده:  19000  تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:  17

سال نشر: 2007

تعداد صفحه ترجمه فارسی: 30   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  تاثیر بازی درمانی بر کودکان دارای علائم اختلال نقص توجه- بیش‌فعالی

عنوان انگلیسی:

Play Therapy With Children Exhibiting Symptoms of Attention Deficit Hyperactivity Disorder

چکیده فارسی:

شصت کودک از رده سنی ابتدایی که واجد علائم اختلال نقص توجه- بیش‌فعالی بودند، به طور تصادفی انتخاب شده و در یکی از دو شرایط درمان قرار گرفتند: بازي درمانگري كودك محور (CCPT) و خواندن همراه با نظارت (RM). اين كودكان به صورت تک نفره در مدارس در 16 جلسه بازی­درمانگری که هر جلسه 30 دقیقه به طول می­انجامید، شركت كردند. نتایج نشان داد کودکانی که در 16 جلسه بازي درمانگري كودك محور و خواندن همراه با نظارت شرکت کردند، از نظر آماری بهبودی معنی­داری در دامنه­ ویژگی­های اختلال نقص توجه- بیش‌فعالی و توانایی­های دانش­آموز و همچنین سطح اضطراب/ گوشه­گیری و خرده­مقیاس­های اختلال یادگیری در شاخص ADHD مقياس تجدیدنظر شده درجه­بندی مشکلات رفتاری کانرز (فرم معلمان) به دست آوردند. کودکانی که در گروه CCPT شرکت کردند، از نظر آماری بهبودی بیشتری نسبت به کودکان گروه RM در حوزه تغییرپذیری هیجانی و خرده­مقیاس­های اضطراب/گوشه­گیری در شاخص استرس معلمان کسب کردند.

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com