اطلاعیه

مقاله ترجمه شده مفاهیم تغییر و اعتماد برای حالات و رفتار ایمن در تیم های کاری

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول: M246

سال نشر: ۲۰۰۹

نام ناشر (پایگاه داده): الزویر

نام مجله: Safety Science

نوع مقاله: علمی پژوهشی (Research articles)

تعداد صفحه انگلیسی: ۵  صفحه PDF

تعداد صفحه ترجمه فارسی:   ۱۴ صفحه word

قیمت فایل ترجمه شده:  ۱۰۰۰۰  تومان

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده :  مفاهیم تغییر و اعتماد برای حالات و رفتار ایمن در تیم های کاری

عنوان انگلیسی:

Implications of turnover and trust for safety attitudes and behaviour in work teams

چکیده فارسی:

تغییر به طور بالقوه منجر به این می شود که یک فرد جدید در یک تیم کاری انتخاب شود. این مطالعه دربارۀ اعتماد بخصوصی که اعضای تیم به فرآیندهای پذیرش و انتخاب سازمانشان می کنند، تحقیق کرده است. و این را به ریسک دریافت شده از کارکنان جدید ربط داده است. این تحقیق توسط تیم هایی که درقسمت برداشت محصول جنگل کار می کردند هدایت شد، شغلی که تغییرات زیاد، ریسک بالا و نرخ سانحه  بالایی دارد.

نتایج نشان می دهد که اعتماد به فرآیندهای پذیرش،همبستگی منفی ای با ریسک حاصل از یک کارمند جدید دارد. اعضای تیم همچنین تعدادی از رفتارهای تضمینی(مواظبتی) و مطمئن را هنگامی که یک شخص جدید به تیم ملحق می شد، عهده دار شدند و این ها به سطح ریسک دریافت شده و این که چقدر آن ها به سلامت اعضای تیمشان اهمیت می دهند، مربوط می شد. این گونه بحث می شود که اعتماد خاص به ویژگی های تضمینی فرایند پذیرش و انتخاب یک سازمان،ممکن است عواقب منفی ای را برای سلامتی داشته باشد.

کلمات کلیدی : امنیت، اعتماد، تغییر، انتخاب،پذیرش(ورود)

مقدمه :

تعدادی ازمطالعات یک رابطه بین سوانح و تغییر کارمند را گزارش کرده اند (&Bell  Grushecky2006٫ ;Kincaid٫ ۱۹۹۶). علاوه بر این، بی ثباتی تیم که ناشی از غیبت می باشد با حوادث ناشی از کار مرتبط شده است (Goodman & Garber 1988 ). یک تفسیر احتمالی از این روابط این است که کارمندان جدید (آنهایی که جایگزین پرسنل تعویض شده می شوند یا جای غائبین را پر می کنند) خطر امنیت را مطرح می کنند. اگراعضای تیم اطمینان داشته باشند که سازمان آنها با انتخاب کارمند جدیدی که به طور ایمن کار کند، به تغییر و غیبت رسیدگی خواهد کرد احساس خطر آنها می تواند کاهش یابد. موضوعات اعتمادی ویژه در ارتباط با پذیرش و انتخاب سازمانی و ادارک اعضای تیم از آن و رفتارهای ایمن نسبت به اعضای جدید تیم، تمرکز این مقاله می باشد. تحقیق در صنعت جنگل داری جایی که افراد در تیم های کوچک به کار برداشت درختان مشغول هستند، پیش برده شد. تغییر در صنعت جنگل داری اغلب بسیار زیاد است (٫۱۹۹۷ Kirketal) و کار جنگل داری به طور بین المللی به عنوان یک کار پرخطر شناخته شده است Chapman &Husberg 2008، Driscalletal 1995، Lilleyetal 2002  Östberg1980، slappendeletal 1993). در یک مروراز فاکتورهایی که سلامتی کارکنان جنگل داری را تحت تأثیر قرار می دهد،  slappendeletal(1993) تعدادی از مطالعاتی که گزارش کرده است بی تجربه بیشتر احتمال خطر صدمه دیدن را دارد، را ذکر کرده است. ما قادر به پیدا کردن مطالعاتی که یک بیان تئوریک برای رابطۀ بین تغییر و حوادث پیشنهاد کرده اند، نبودیم. گرچه، رابطه تئوریک بین غیبت و سوانح که توسط  Goodman & Garber (1988) در مطالعۀ آنها از کارمندان معدن ذغال سنگ مطرح گردید، به نظر می آید که برای موقعیت تغییر قابل کاربرد باشد.

Abstract

Turnover potentially leads to a new individual being selected into a work team. This study investigated the safety-specific trust which team members place in their organisation’s selection and induction processes, and related this to the perceived risk from new employees. The research was conducted with teams working in forest harvesting, an occupation which has high-turnover, high risk and a high accident rate. Results indicate that trust in induction processes was negatively correlated with perceived risk from a new employee. Team members also engaged in a number of safety ensuring behaviours when a new individual joined the team, and these were related to the level of perceived risk, and how much they cared about their team members’ safety. It is argued that trust in the safety-specific characteristics of an organisation’s selection and induction process may have negative consequences for safety.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.