اطلاعیه

مقاله انگلیسی ترجمه شده مهارت های شغلی، جلب و حفظ استعدادهای برتر

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:M82

قیمت فایل ترجمه شده:   ۱۰۰۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی: ۵

سال نشر: ۲۰۱۱

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۴ صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی ترجمه شده مهارت های شغلی، جلب و حفظ استعدادهای برتر

عنوان انگلیسی:

attract and retain top talent

چکیده فارسی:

با گذشت ۱۵ ماه،  اکتبر ۲۰۱۰ نشانگر نخستین زمانی بود که تعداد استعفا در یک ماه بر میزان اخراج از کار فزونی گرفت، این امر نشانه جدی برای آغاز بهبود و بازیابی اقتصاد است. اگرچه ما همگی خواستار اقتصاد سالم هستیم، مدیران با این واقعیت مواجه شده اند که اقتصاد روبه رشد با جابجایی های شغلی بیشر همراه است. به همین دلیل، دو اقدام بسیار مهم که مدیران در سال ۲۰۱۱ قادر به اجرای آن هستند عبارتست از ۱) حفط کارکنان بسیار مستعد در گروه یا تیم خود، و ۲) صرف مدت زمان برابر جهت آماده سازی برای جابجایی شغلی.

در عمل می توان از بسیاری از جابجایی شغلی اجتناب کرد. عامل موفقیت در نگهداری کارکنان، تمرکز بر کارمندان ارشد است. این امر احتمالاً بهتر از آن است که بهترین کارکنان شما توسط کاریاب ها و رقبا به کار گرفته شوند – یا از ارزش کارکنان شما در بازار کار امروز بخوبی آگاه باشند. مدیران باید این ارزش را به کارمندان خود انتقال دهند که ماندن در شغل فعلی بهترین تصمیم در حرفه کاری آنان می باشد.

با این وجود، حتی زمانی که بهترین اقدامات برای حفظ کارکنان صورت می گیرد، مواردی به استعفا منجر می شود. در این حالت، مدیران باید همواره آمادگی جایگزینی این سمت با  کاندیدهای با شرایط عالی داشته باشند. به همین دلیل مدیران در جلب بهترین افراد بایدهمانند  حفظ برترین استعدادها بسیار فعالانه عمل کنند. این استراتژی میزان جابجایی شغلی را کاهش می دهد و به شما در مقام کارفرمای موردنظر اعتبار می بخشد.

حفظ بهترین کارمندان

جابجایی شغلی کارکنان هزینه های مالی زیادی را به گروه و سازمان وارد  می سازد. با درنظر گرفتن زمان توقف کار، استخدام، مصاحبه، مشورت و زمان ارزیابی، هزینه جایگزینی موقعیت در سطح ورودی معمولاً برابر ۵۰ تا ۱۰۰ درصد حقوق کارمند مربوطه است. سمت مدیریت یا اجرایی هزینه ای بیش از ۲۰۰ درصد حقوق این افراد به همراه دارد!

نگاه دقیق تری به تیم های مالی و حسابداری خود بیاندازید – ترک کار کدام کارکنان بزرگترین خلاء را ایجاد خواهد کرد؟ همچنین، نقش کارکنان در مشارکت یا موفقیت کلی این کارکنان ارشد مورد بررسی قرار دهید. اگر راهی برای مدیریت جابجایی شغلی در میان این کارکنان وجود دارد، … انجام  این کار ارزشمند است! در ادامه، نکاتی برای تقویت تلاش در جهت حفظ و نگاهداری کارکنان ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.