اطلاعیه

مقاله ترجمه شده چرا برون سپاری داخلی، ظهور مجدد آمریکا در تولید جهانی را رهبری می کند؟

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:M467

قیمت فایل ترجمه شده:  ۱۱۰۰۰  تومان

تعداد صفحه انگلیسی:  ۱۰

سال نشر: ۲۰۱۴

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۲۳  صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده چرا برون سپاری داخلی، ظهور مجدد آمریکا در تولید جهانی را رهبری می کند؟

عنوان انگلیسی:

Why domestic outsourcing is leading America’s reemergence in global manufacturing

چکیده فارسی:

با مزایای هزینه های تولید در آسیا و مکزیک که به طور پیوسته در حال بدتر شدن است، شرکتهای آمریکایی در حال ارزیابی دوباره گزینه برون سپاری داخلی جهت باقی ماندن در رقابت جهانی اند. چالش ارزیابی گزینه های استراتژیک برون سپاری داخلی در مقابل بین المللی، به صورتی است که اولین پیشنهادکنندگان داخلی در مورد چگونگی دستیابی به تصمیماتشان به شدت ابهام دارند. هدف از این مقاله آشکارسازی این دلایل بوسیله ارائه شواهد آماری و مبتنی بر شرکت پیرامون ۵ عامل مهم است که بر تصمیماتی که شرکتهای آمریکایی باید جهت بهینه کردن سود ناخالصشان انجام دهند اثر می گذارد. این عوامل شامل (۱) هزینه های نیروی کار رو به افزایش رقابتی آمریکا؛ (۲) بهره وری رو به افزایش نیروی کاری آمریکا؛ (۳) هزینه های تولید داخلی رقابتی در حال افزایش (۴) انگیزه های دولت های فدرال، حکومت و محلی؛ و (۵) همزمان سازی تولید با دیگر عملکردهای تجاری می باشد.

واژگان کلیدی: برون سپاری داخلی؛ هزینه های نیروی کار؛ بهره وری نیروی کار؛ هزینه های تولید؛ مشوق های دولتی، درون سپاری

۱.         انگیزه هایی برای برون سپاری داخلی

با مزایای هزینه های تولید در آسیا و مکزیک که به طور پیوسته در حال بدتر شدن است، شرکتهای آمریکایی در حال ارزیابی دوباره گزینه برون سپاری داخلی جهت باقی ماندن در رقابت جهانی هستند. برون سپاری داخلی یک استراتژی نوظهور در بین شرکتهای آمریکایی است. این شامل جابجا کردن فعالیتهای اولیه و پشتیبان یک شرکت به آمریکاست که قبلا بیرون از کشور بدنبال مزیت های رقابتی انجام می شد. متناوبا آنچه “درون سپاری” یا “برون سپاری مجدد” برون سپاری داخلی نامیده می شود زمانی رخ می دهد که یک فعالیت به آمریکا برگشته و بوسیله شرکت در داخل انجام می شود، یا زمانی که به یک شریک داخلی از طریق یک پیمان استراتژیک انتقال داده می شود، یا زمانی که با یک عرضه کننده داخلی، قرارداد آن بسته می شود. با اینحال، قصد شرکت همیشه مشابه است: ایجاد یک مبنای بلندمدت برای بهبود عملیات شرکت بوسیله انجام یک فعالیت تجاری کلیدی در آمریکا.

برون سپاری فعالیتهای تولیدی باعث بدست آوردن شهرت در بین شرکتهای آمریکایی در ۴ دهه قبل شد چنانچه تحقیق برای یک مزیت در هزینه نیروی کار را در پیش گرفتند. اخیرا، برون سپاری اهداف کلیدی افزایش رقابت در شرکت را همچنان نگه داشته ولی در مقیاس جهانی به میان آمده است، و برای مجموعه ای از تطابق ها ایجاد شده- همراه با کاراندوزی هایی که مهم است اما از نظر مزیتی، منحصر بفرد نیست. برون سپاری در برگیرنده تولیدی است که تحقیق و توسعه، توسعه مهندسی و نرم افزار؛ تدارکات؛ خدمات مشتری؛ فناوری اطلاعات (IT)؛ منابع انسانی؛ و حسابداری، مالیات، و دیگر خدمات تخصصی را در برگیرد.

مزایای مورد انتظار برای شرکت شامل توانایی بهره برداری از اقتصاد مقیاس و چشم انداز ارائه شده بوسیله فروشندگان، جهت کاهش ریسک فنی و عدم اطمینان می باشد، و نیز برای بهتر کردن تمرکز یک شرکت روی رقابت های اصلی حفظ شده. با اینحال، مزیت اصلی ای که برون سپاری بدنبال آن است، کاهش هزینه است، با ۴۹% از شرکتهای آمریکایی که به صورت داخلی برون سپاری می کنند کاهش هزینه بعنوان یک دلیل ابتدایی برای تصمیمات مقدماتیشان جهت جابجایی عملیات ها از ایالات متحده می باشد (مک کورمیک، ۲۰۱۱).

Abstract

With cost advantages from manufacturing in Asia and Mexico steadily deteriorating, U.S. firms are reassessing the option of domestic outsourcing to remain globally competitive. The challenge in evaluating international versus domestic outsourcing strategic options lies in that first-movers are extremely and intentionally vague about how they reach their decisions. The purpose of this article is to reveal these reasons by providing statistical and firm-based evidence on five major factors that are influencing the decision regarding where U.S. companies should manufacture to optimize their gross profits. The factors include (1) increasingly competitive U.S. labor costs; (2) increasing productivity of the U.S. workforce; (3) increasingly competitive domestic production costs; (4) incentives from federal, state, and local governments; and (5) improved synchronization of production with other business functions.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.