اطلاعیه

مقاله ترجمه شده مدلی برای یکپارچه سازی راهبردی مدیریت منابع انسانی

دانلود رایگان مقاله بیس انگلیسی خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

کد محصول:M368

قیمت فایل ترجمه شده:   ۱۵۰۰۰ تومان

تعداد صفحه انگلیسی:۱۸

سال نشر: ۲۰۰۵

تعداد صفحه ترجمه فارسی:   ۲۲ صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده مدلی برای یکپارچه سازی راهبردی مدیریت منابع انسانی

عنوان انگلیسی:

A model for HRM strategic integration

چکیده فارسی:

هدف – هدف اصلی این بررسی اینست تا به تحلیل وضعیت و مراحل مربوط به یکپارچگی مدیریت منابع انسانی (HRM) در سازمان ها پرداخته و در سهمی در بهبود نظریه  در این حوزه داشته باشد. در تحقیقات پیشین، توجه زیادی به نقش گره گشای این مدل، که مدیریت منابع انسانی (HRM)  می تواند در تغییر سازمانی بپذیرد، شده  و در نقطه مقابل توجه کمی به مدلسازی فرایندهای تغییر در در مدیریت منابع انسانی، شده است. این مقاله خلل های موجود را با ایجاد مدلی از تاثیرات مطرح شده در مسیر یکپارچگی مدیریت منابع انسانی استراتژیک مورد بحث قرار می دهد.

طرح / روش / رویکرد : مصاحبه های زیادی با  کارشناسان منابع انسانی، بخش مالی و مدیران تولید در  ۱۳ شرکت با بهترین عملکرد در استرالیا به منظور بررسی موانع و حمایت هایی که تحت یکپارچگی مدیریت منابع انسانی وجود دارد، انجام گرفته است

یافته ها: مدلی که ایجاد شده است از ایده های تحقیقاتی مختلف استفاده می کند تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهد که برای ایجاد یک استراتژی یکپارچه در مدیریت منابع انسانی به مجموعه خاصی از اصول و مبانی نیازمند می باشیم. چنین تغییرات نمادینی نمی تواند همیشه منجر به نتایج مطلوب در استراتژی مورد نظر گردد. سازگاری های نمادین می بایست همراه با با سطوح عمیق تر، چه از نظر تخصص منابع انسانی و چه از نظر سهامداران در سازمان مد نظر قرار گیرد.

کاربرد عملی : این بررسی ها تعدادی از مفاهیم کاربردی در ارتباط با طرح های شغلی متخصصان منابع انسانی به همراه خود دارد: نمونه هایی از آن برای مثال مواردی در ارتباط با پیشینه شغلی کسب و کار گسترده ترمی باشد که می تواند سطوح مورد نیاز هوش کسب و کار را ایجاد کرده و سهم باورکردنی  در سطح تصمیم گیری استراتژیک مدیریت ارشد داشته باشد. تحقیقات مورد نظر آینده نمونه های بیشتری را برای تست مدل مطرح شده، مد نظر قرار می دهد.

اصالت / ارزش : نتایج و واکنش های خاص مدل این تحقیق، نیازمند تغییرات ایدئولوژیکی از نقطه نظر متخصصان منابع انسانی و سهامداران در سازمان ها دارد.

کلیدواژژه: استراتژی های منابع انسانی، یکپارچگی، تصمیم گیری، مدیریت منابع انسانی، انحطاط

 ترجمه بخش نتیجه گیری مقاله

نتیجه گیری :

در فرایند های مربوط به مدیریت منابع انسانی بیر و اسپکتر بر روی ویژگی های مربوط به این فرایند مانورهایی را انجام داده اند که می تواند سازگار با تجزیه و تحلیل های کنونی باشد. آن ها تمایزاتی را بین تغییرات در مدیریت منابع انسانی قائل شده اند که این فرایند توسط عملگرایان و افراد دیگر که در سر کار هستند انجام می گردد. زیرا روسای تغییر کرده به طور ایده آلی در این جریانات قرر می گیرند.

شباهت بین این مشاهدات و. روابط بین طرح های مورد نظر در شکل ۱ با این تفکر همراه می گردد که نتایج مربوط به مدیریت منابع انسانی  توسط مجموعه ای از ارزش های مورد نظر و تعهدات نسبت به تغییرات ظاهری مشخص می گردند. تحقیقات اخیر حتی یک قدم فراتر نهاده و دلایل موردی در مورد این پدیده و همچنین واکنش ها و نتایج خاصی که نیازمند جا به جایی ایدئولوژیکی از نقطه نظر متخصصان و سهامداران یک شرکت دارد را بیان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.