پارس پروژه (پرتال خدمات دانشگاهی)

M307- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی 2012: عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی اسلامی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M307

قیمت فایل ترجمه شده:   12000 تومان

خرید و دانلود ترجمه ی مقاله انگلیسی

تعداد صفحه انگلیسی:8

سال نشر: 2012

تعداد صفحه ترجمه فارسی:      15   صفحه word

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی اسلامی

 

عنوان انگلیسی:

Key Success Factors of Islamic Family Business

چکیده فارسی:

مطالعات قبلی انجام شده در حیطه کسب و کار خانوادگی در بعد اسلامی هنوز هم اندک است. در نتیجه نیاز به مطالعات بیشتری در این زمینه احساس می شود. هدف از انجام این تحقیق، تحقق بخشی نیازها و ارائه ابعادی در مورد کسب و کار خانوادگی با بینش اسلامی است. نقش ایمان و اعتقادات مذهبی در راهکار های اخلاقی کسب و کار، یک سوال بسیار بجا می باشد. اصول اساسی اسلام، چارچوب اجرایی را برای هر بعد از چگونگی انجام کسب و کار در جهان اسلام ارائه می کند. در این بررسی مصاحبه ای با 6 فرد مسلمان صورت می گیرد که دارای کسب و کار خانوادگی هستند. داده ها با استفاده از مطالعه های موردی متعدد بررسی می شوند. این تحقیق اطلاعاتی را در مورد مفهوم موفقیت و عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی با ارزش های اسلامی را نشان می دهد. نقش مورد انتظار از این تحقیق در ارائه بینش بیشتری در مورد کسب و کار خانوادگی با ارزش های اسلامی است. در این مطالعه، انواع کسب و کارهای خانوادگی در صنایع مختلف هستند در نتیجه مفهوم اساسی کسب و کار خانوادگی با بینش اسلامی می تواند بسط یابد.

 ترجمه بخش 5 مقاله

5. بحث و نتیجه گیری

خانواده مسلمان و مدیریت صاحب کسب و کار تقریباً پاسخ همگرایی را به تعریف موفقیت در کسب و کار خانوادگی و عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی ارائه میدهند. همانطور که در بالا ذکر شد، متناسب با هدف اصلی این مقاله، این تحقیق مفهوم موفقیت در کسب و کار با دیدگاه اسلامی را تعریف میکند که شرکت های خانوادگی می توانند رفاه بیشتری را به سهامداران ارائه کرده و برای جامعه مفید واقع شوند. عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی اسلامی که قرآن کریم و احادیث (سنت) به آن اشاره کرده اند، صداقت، صدقه، نیت خوب و تفکر مثبت در تناقضات است. سهم این مقاله، فراهم آوری بینش اضافی در رسیدن به موفقیت در کسب و کار خانوادگی در ارزش های اسلامی است. در این مطالعه، انواع کسب و کارهای خانوادگی در صنعت تفاوت دارن، بنابراین مفهوم اساسی در مورد کسب و کار خانوادگی در بینش اسلامی می تواند بسط یابد. محدودیت این مطالعه این بود که نویسندگان تنها شش نمونه از کسب و کار خانوادگی را بررسی کردند، بنابراین برای تحقیقات آتی می تواند در بیش از شش نمونه انجام شود. نویسندگان تحقیقات آتی را در به این دلیل نشان می دهند که چرا تعداد کارآفرین اسلامی نادر است و چگونه می توان این تعداد را افزاش داد. 

نحوه ی خرید

 شماره پشتیبانی و تلگرام : 09372555240

1- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی "خرید و دانلود محصول" هزینه ی فایل موردنظرتان را  آنلاین پرداخت کنید.لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت  به شما نمایش داده خواهد شد . همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 

2.کارت به کارت: در صورتی که قادر به پرداخت اینترنتی نیستید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت ذیل انتقال داده و سپس  4 رقم آخر کارت،ادرس ایمیل و کد محصول را برای ما پیامک ، تلگرام یا ایمیل نمائید  6104337867130005 به نام علی اصغر رحیمی موحد بانک ملت

3: واریز نقدی به شماره حساب  ۱۲۶۰۸۹۳۱۴۵ وسپس شماره فیش ادرس ایمیل و کد محصول  را برای ما پیامک یا ایمیل نمائید

parsproject@ymail.com