گزارش کار آموزی حسابداری در شرکت کناف

کد محصول: khs1

تعداد صفحات: ۱۵ صفحه word

قیمت: ۵۰۰۰ تومان

دانلود فایل بلافاصله بعد از خرید

فهـرست مطالب
۱ مقدمه
۲ هدف
۳ توصیف پروژه
۴ توجیه پروژه
۵ بیمه و دریافت مجوز
۶ محل تاسیس و شرایط ساختمان
۷ برآورد نیروی انسانی و حقوق و دستمزد
۸ برآورد تجهیزات و برآورد قیمت
۹ محاسبات مالی
۱۰ برآورد سایر اقلام مورد نیاز شرکت
۱۱ برآورد استهلاک
۱۲ جدول هزینه ها
۱۳ نحوه جذب سرمایه
۱۴ برنامه خلاق تبلیغات
۱۵ زمانبندی پروژه

مقدمـه :
کناف جدیدترین سیستم در تزئینات داخلی ساختمان است که به علت مزایای فراوان آن از جمله ضد زلزله بودن، مقاوم در برابر آتش ،رطوبت (عایق حرارتی و صدا) در بهینه سازی ساختمان کاربرد فراوان دارد.
کناف ، یک شرکت سهامی است که برای اولین بار در آلمان وجود داشته و در سال ۱۳۵۸ وارد ایران شده است. هم اکنون شرکتی با عنوان کناف در ایران در تهران وجود دارد که با ۱۷ سهم ایران است و ۷۳ سهم از آلمان است و شعبات آن در سرتاسر ایران وجود دارد که یکی از شعبات آن در مشهد است که آن شعبه ما هستیم .
دسته بندی کناف :
۱ـ سقف مشبک (آرم استرانگ (armstrng
۲ـ سقف ساده
۳ـ سقف دکور آتیو
۴ـ دیوار پوششی
۵ ـ دیوار جدا کننده (پارتیش )

هـدف
اولین دلیل انتخاب این پروژه تازگی آن در ایران است و دومین دلیل علاقه ای که گروه نسبت به این کار جدید نشان دادند بود.
این پروژه به علت مقاومتش در برابر زلزله، کاهش وزن، اقتصادی بودن ، سبکی، سرعت در نصب و از همه مهم تر به دلیل زیبایی که به محیط خانه می بخشد باعث می شود که مردم بیشتر به خرید این محصول جذب شوند و این امر باعث پیشرفت در کار و همچنین افزایش سود ما می شود چرا که ما اولین شرکت هایی هستیم که در حال فعالیت در کار کناف هستیم و افراد بیشتری به ما مراجعه می کنند.
یکی دیگر از دلایل ما برای انتخاب این کار زیبا شدن شهر و همچنین پیشرفت کشور از نظر پیمان کاری و از همه مهمتر وارد شدن در عرصه ی رقابت پیمان کاری.
توصیف پروژه 
شرکت ما یک شرکت ساختمانی است که در بلوار سجاد دایر خواهد شد در شرکت ما خدماتی از جمله نصب سقف های کاذب ، دیوار پوششی و جدا کننده به مشتریان ارائه می گرد د
در این شرکت کارکنانی که استخدام می شوند هر کدام باید حداقل تجربه ی فنی داشته باشند ما برای نصب این سیستم به افرادی نیاز داریم که از هوش و دقت و سرعت بالایی برخوردار باشند .
شرکت ما نیازی به بازاریاب ندارد زیرا اکثر مردم به کار کناف نیاز دارند و خود آن ها به ما مراجعه می کنند .